بیست و یک روز بعد

زمان اکران فیلم بیست و یک روز بعد مشخص شد

تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49253زمان مطالعه : 3 دقیقه
فیلم بیست و یک روز بعد در انتظار دریافت پروانه نمایش است و اکران آن در روزهای بعد از دهه اول ماه محرم و نیمه مهرماه 96 صورت میگیرد.

بیست و یک روز بعد در انتظار پروانه نمایش

فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد ساخته سید محمدرضا خردمندان و به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه با بازی ساره بیات و امیرحسین صدیق در انتظار دریافت پروانه نمایش است. اکران فیلم بیست و یک روز بعد در صورت دریافت پروانه نمای در روزهای بعد از دهه ماه محرم و نیمه مهرماه 96 صورت میگیرد.

فیلم بیست و یک روز بعد ملودرامی اجتماعی درباره زندگی نوجوانی به نام مرتضی است که در راه تحقق آرزوهای ناکام پدرش بسیار تلاش می کند.

بازیگران و داستان بیست و یک روز بعد

بازیگران فیلم بیست و یک روز بعد :ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ ، امیرحسین صدیق ، مهدی قربانی، جلال فاطمی، رضا استادی، سینا رازانی، حسین شریفی، مسعود چوبین، مهسا هاشمی، راستین عزیزپور، امیرعلی محمودی، ارکین توتونچی، ابوالفضل باشی و پیمان رسولی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم نقش آفرینی میکنند.

فیلم بیست و یک روز بعد

مهدی قربانی بازیگر نوجوان فیلم بیست و یک روز بعد

مهدی قربانی، بازیگر نوجوان سینمای ایران، نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد که سودای فیلمسازشدن در سر دارد. ساره بیات نیز در این فیلم با گریمی متفاوت در نقشی تازه در سینمای ایران جلوی دوربین رفته است.

خلاصه داستان بیست و یک روز بعد : همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه ها قسم می خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده...!

فیلم بیست و یک روز بعد

 فیلم بیست و یک روز بعد با بازی ساره بیات

ساره بیات با چهره ای متفاوت در فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد ایفای نقش کرد . ساره بیات در نقش مادر مهدی قربانی بازیگر نوجوان فیلم، بازی می کند.

عوامل فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد عبارتند از کارگردان:سیدمحمدرضا خردمندان، نویسنده:سیدمحمدرضا خردمندان، احسان ثقفی، مدیر فیلمبرداری:علیرضا برازنده، طراح استوری بورد:محمد لطفعلی، طراح گریم:جلال موسوی، طراح صحنه و لباس:کامیاب امین عشایری، مدیر صدابرداری:امیر نوبخت، تدوین:بابک رضاخانی، مدیر تولید:ابراهیم زاهدی فر، مدیر برنامه ریزی:سعید عباسی، دستیار اول کارگردان:آرش حسن پور، دستیار اول فیلمبردار:محمد عزت خواه، دستیار اول صحنه:وهاب یحیی زاده، منشی صحنه:داریوش اسقایی، مدیر تدارکات:رسول سیدحاتمی، عکاس:نوید سجادی حسینی، تصویربردار پشت صحنه:محمد مهدی پور، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی:هادی فیروزمندی، محصول باشگاه فیلم سوره حوزه هنری.

فیلم بیست و یک روز بعد

مهدی قربانی و حمیدرضا آذرنگ در فیلم بیست و یک روز بعد

ساخت فیلم درباره دغدغه های نوجوانانه بشدت لازم و واجب به نظر می رسد. قهرمان داستان فیلم بیست یک روز بعد ،دوران سنی خاصی را در حد فاصل مرزبندی مرسوم جوانانه را طی می کند و این دایره سنی در سینمای ایران، فیلم و یا سریال برایش تولید نمی شود. سینمای نوجوانانه کنونی همچنان در سینمای ایران خایش خالییست با این حال فیلم هایی از جنس« بیست و یک روز بعد» از حیث محتوا دارای کارکردی چند بعدی هستند . فیلم هایی از این دست با همه سادگی تخیل مخاطب نوجوانان را تحریک می کند. نکته جالب فیلم این است که این اثر منحصر به فرد خیال و واقعیت رادر هم می آمیزد و از سوی دیگر معضل اجتماعی کلانی را در حوزه بهداشت و خدمات رسانی ،در مقابل مخاطب نوجوان یا بزرگسالش قرار می دهد.

فیلم بیست و یک روز بعد

گریم متفاوت ساره بیات در فیلم بیست و یک روز بعد

این فیلم که یکی از فیلم های مورد توجه مخاطبان در جشنواره فیلم فجر بود توسط بهمن سبز (حوزه هنری) پخش خواهد شد.

فیلم بیست و یک روز بعد

ساره بیات و مهدی قربانی در فیلم بیست و یک روز بعد

بیست و یک روز بعد تازه ترین محصول حوزه هنری، ملودرامی اجتماعی محسوب می شود که تمام فیلمبرداری آن در حاشیه تهران و کرج انجام شده است. فیلمنامه این اثر توسط سیدمحمدرضا خردمندان و احسان ثقفی به نگارش درآمده و قصه زندگی نوجوانی به نام مرتضی است که در راه تحقق رویای ناکام پدرش، با چالش بسیاری روبه رو می شود.

بازیگران و خلاصه داستان فیلم بیست و یک روز بعد

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی