خانه کاغذی
فیلمنامه «خانه کاغذی» که توسط خسرو نقیبی، مهدی صباغ زاده و علی مسعودی نیا به طور مشترک نوشته شده است آماده نمایش شد.

خانه کاغذی، فیلم جدید پرویز پرستویی آماده نمایش شد

خانه کاغذی فیلمی به کارگردانی مهدی صباغ زاده و تهیه کنندگی تینا پاکروان محصول سال 1395 است. داستان این فیلم دربارهٔ پدر و دختر روزنامه نگاری است که همپای هم کار می کنند و هیچ کدام به خاطر دیگری ازدواج نکرده اند. دختر در یک نشریه کار می کند و پدر هم بعد از مدتی دوباره دست به قلم می شود.

با انجام مراحل فنی فیلم سینمایی «خانه کاغذی» ساخته مهدی صباغ زاده آماده نمایش شد.
مهدی صباغ زاده گفت:مراحل فنی فیلم به طور کامل انجام شد و هم اینک آماده نمایش است که برای دریافت پروانه نمایش به وزارت ارشاد ارائه می کنیم .
وی ادامه داد:به عقیده خودم فیلم خوبی ازکار درآمده و امیدوارم در زمان خوبی فیلم دیده شود.
در این فیلم سینمایی پرویز پرستویی، تینا پاکروان، ثریا قاسمی، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، علیرضا کمالی، حسین پاکدل، محسن قاضی مرادی، ارد زند و شقایق فراهانی به ایفای نقش می پردازند.

خانه کاغذی

فیلم خانه کاغذی

تدوین این فیلم سینمایی توسط ژینوس پدرام و ساخت موسیقی را فردین خلعتبری بر عهده دارد.
فیلمنامه «خانه کاغذی» توسط خسرو نقیبی، مهدی صباغ زاده و علی مسعودی نیا به طور مشترک نوشته شده است و مدیریت فیلمبرداری آن بر عهده علیرضا زرین دست است.

دیگر عوامل فیلم خانه کاغذی :

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از صدابردار:نظام الدین کیایی، طراح و ترکیب صدا:علیرضا علویان، طراح گریم:ایمان امیدواری، طراح صحنه و لباس:منصوره یزدانجو، مدیر تولید:مهدی چراغی، جلوه های ویژه:ایمان کرمیان، عکاس:احمدرضا شجاعی، برنامه ریز و دستیار اول:کاوه صباغ زاده، دستیار دوم:سمیه میرشمسی، منشی صحنه:دنیا راد، مدیر تدارکات:حامد آزادی، دستیار اول فیلمبردار:مهرداد لشکری، امور مجازی:آریان امیرخان و مشاور رسانه ای:آیدا اورنگ.

فیلم سینمایی «خانه کاغذی» مهدی صباغ زاده آماده نمایش شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از فارس -/ ر
وبگردی