بازیگران فیلم من می ترسم
امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرمش را با انتشار نوشته ای درباره تجربه متفاوتش از بازی در فیلم من می ترسم به روز کرد.

تجربه متفاوت امیر جعفری در فیلم من می ترسم

امیر جعفری یکی از بازیگرانی است که تجربه های موفقی در ژانرهای مختلف سینما و تلویزیون دارد و هنرنمایی او در نقش های طنز و جدی نشانگر توانایی های او در دنیای بازیگری است.

این بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون در فیلم من می ترسم تجربه جدیدی در بازیگری کسب کرد و علاقه ویژه اش به این نقش را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

دلنوشته امیر جعفری برای نقشش در فیلم من می ترسم

امیر جعفری صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره بازی در فیلم من می ترسم به روز کرد.

امیر جعفری

بازی امیر جعفری در فیلم من می ترسم

امیر جعفری درباره بازی در فیلم من می ترسم نوشت: خوشحالم که فرصتی شد تا برای دومین بار پس از همکاری موفق قاعده تصادف جلوی دوربین بهنام بهزادی رفتم و امیدوارم تا همیشه این همکاری ادامه پیدا کند. کار کردن با این کارگردان دقیقا خود سینما است چرا که نگاه او و نظمی که در عین کار در تمام بخش های تولید دیده می شود، کاملا حرفه ای و فراتر از انتطار است. من می ترسم یکی از بهترین تجربه های من در سینما است و منتظرم خیلی زود نتیجه آن را ببینم.

بهنام بهزادی

بهنام بهزادی کارگردان فیلم من می ترسم

من می ترسم چهارمین فیلم بلند سینمایی بهنام بهزادی است که به تازگی مراحل پایانی فیلمبرداری خود را سپری میکند.

الناز شاکردوست

بازی الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم

در خلاصه داستان من می ترسم آمده است: بدیش اینه من وسط کلی شک ام که می خوام برم یا نه...ولی بدترش اینه که صدبرابرش مطمئنم نمی تونم بمونم.

بازیگران فیلم من می ترسم عبارتند از :الناز شاکردوست، پوریا رحیمی سام، امیر جعفری، ستاره پسیانی، مهران احمدی و... در فیلم من می ترسم بازی می کنند.

 فیلم من می ترسم

آخرین روزهای فیلمبرداری فیلم من می ترسم

عوامل تولید من می ترسم عبارتند از:نویسنده و کارگردان:بهنام بهزادی، مدیر فیلم برداری:امین جعفری،طراح صحنه و لباس:آیدین ظریف،طراح گریم:مهرداد میرکیانی،صدابردار:مهدی صالح کرمانی،دستیار کارگردان:چاوش هنرآموز،برنامه ریزان:فاطمه زیوری/ مجید فاضلی، منشی صحنه:مریم شقاقی،عکاس:آناهید داوری، طراح گرافیک:مجید کاشانی، فیلم بردار پشت صحنه:مهدی شهسوار، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مدیر تولید:حسین بشگرد،مدیر تدارکات:سجاد نوری، دستیار تهیه:احمدرضا بهزادی، جانشین تهیه کننده:شاهین سخایی وسرمایه گذار و تهیه کننده:بهنام بهزادی.

فیلم من می ترسم تجربه متفاوت امیر جعفری در سینما

51
این مطلب مفید بود ؟01
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
وبگردی