ریما رامین فر
ریما رامین فر و همسرش امیر جعفری در سریال جنگل آسفالت نقش زن و شوهر را ایفا می‌کنند که عکسی جالب از این دو هنرمند در کنار هم را مشاهده میکنید.

هما پایتخت و همسرش امیر جعفری در سریال جنگل آسفالت

ریما رامین فر که بیشتر او را با نام همای سریال پایتخت میشناسند، بتازگی با حضور در سریال جنگل آسفالت و همبازی شدن با همسرش امیرجعفری مورد توجه قرار گرفته است. نکته جالب این سریال این است که ریما رامین فر و همسرش امیر جعفری نقش همسر یکدیگر را ایفا کرده و برخی از صحنه های فیلم را واقعی تر به نمایش میگذارند.

بهاره افشاری بازیگر سریال نیوکمپ به دنبال وایرال شدن ویدیویی از بازی ریما رامین فر و امیر جعفری در جنگل آسفالت تصویری دونفره از این زوج بازیگر را به اشتراک گذاشت و نسبت به حضور آنها کنار هم ابراز احساسات نشان داد که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید. افشاری بازیگر سریال او یک فرشته بود، به بازی ریما رامین فر و امیر جعفری واکنش نشان داد و برای آنها نوشت:

چقدر کنار هم قشنگید آخه

بهاره افشاری

تغریف و تمجید بهاره افشاری از ریما رامین فر و امیر جعفری در سریال جنگل آسفالت

ریما رامین فر و همسرش در جنگل آسفالت

به تازگی ویدیویی از بازی ریما رامین فر و همسرش امیر جعفری در شبکه اجتماعی دست به دست می شود که مربوط به سریال جنگل آسفالت در شبکه نمایش خانگی است. امیر جعفری در این سریال نقش «ایرج» مرد ورشکسته‌ای را ایفا می کند که اعتبارش را در بازار و حتی زندگی شخصی خود از دست داده و ریما رامین‌فر نقش همسر «ایرج» زنی که بیهوده پایش به ماجرا باز شده و با همسر و فرزندانش اختلاف دارد، را به تصویر می کشد. این زن و شوهر در جنگل آسفالت صحنه‌ای بی‌سابقه و جنجالی را رقم زدند که سانسور نشد و با مجوز ساترای صداوسیما پخش شد.

در جنگل آسفالت نه تنها رامین فر و امیر جعفری با هم همبازی هستند بلکه فرشته حسینی بازیگر نقش هنگامه نیز با همسرش نوید محمد زاده بازیگر نقش پاشا مقیمی همبازی می باشد.

استایل متفاوت هما و همسرش بیرون سریال پایتخت

512
این مطلب مفید بود ؟120
منبع : عکس: ساقی بلیغ/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی