قورباغه بزرگ
یک کارشناس حیات وحش عکس این قورباغه بزرگ را واقعی دانسته و اظهار داشته که این یک قورباغه غول پیکر آمریکایی است.

قورباغه بزرگ در آمریکا

یک شکارچی اهل تگزاس آمریکا با استناد به یک عکس ادعا کرده است بزرگترین قورباغه جهان را شکار کرده است. در این عکس " مارکوز رنگل " که لبخند به لب دارد در حالی که این قورباغه را در یک دست و تفنگش را در دست دیگر گرفته دیده می شود.
بنا به گفته وی این قورباغه حدود 13 پوند ( 5 کیلوگرم ) وزن داشت. به محض انتشار این عکس در صفحه فیسبوک شخصی مارکوز، بلافاصله میلیون ها نفر نیز آن را به اشتراک گذاشتند.
انتشار گسترده این عکس باعث حیرت میلیون ها کاربر اینترنت در جهان شده است. این در حالی است که بسیاری نیز با توجه به سر دراز این جانور، این عکس را غیر واقعی دانستند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت :" من یک کلاه گیس در قسمت بالای سر این جانور می بینم. به نظرم این عکس غیر واقعی است. "

 

قورباغه بزرگ

قورباغه ای بزرگ در تگزاس آمریکا

 
اما یکی از کارشناسان حیات وحش در اظهار نظری عجیب این عکس را کاملا واقعی دانست. " استیو لایت فوت" ؛ عضو انجمن حیات وحش تگزاس با واقعی دانستن این عکس گفت اگرچه خطای دید نیز در این خصوص وجود دارد اما باید بدانیم که قورباغه های وحشی بزرگ در جنوب تگزاس کمتر دیده می شوند.
وی همچنین اضافه کرد اگرچه اندازه این قورباغه ها به بزرگی قورباغه ای که در این عکس نشان داده می شود نیست اما این عکس واقعی است. وی ادامه داد که به علت اینکه این قورباغه از قسمت سر در مقابل دوربین آویزان شده چنین خطای دیدی بوجود می آید مانند زمانی که یک ماهیگیر بخواهد ماهی صید شده را بزرگتر از حد معمول نشان دهد. با این حال این یک قورباغه غول پیکر آمریکایی است. "

بزرگترین قورباغه جهان را ببینید + عکس

2.739
این مطلب مفید بود ؟2118
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
برچسب : قورباغه
وبگردی