ماسک در مترو

استفاده اجباری از ماسک در مترو

تاریخ انتشار : 23 فروردین 1399کد مطلب : 1766زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: در صورتی که حجم مسافران مترو افزایش یابد، استفاده از ماسک در مترو اجباری می شود.

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مترو تهران

خبرگزاری صدا و سیما: فرنوش نوبخت، گفت:حجم مسافر در مترو نسبت به روز گذشته افزایش یافته است و در صورت ادامه این روند استفاده از ماسک در مترو اجباری می شود.

وی ادامه داد:میزان مسافران در ایستگاه های تقاطعی مانند همیشه زیادتر است. بر اساس مشاهدات عینی، مترو نسبت به روز گذشته کمی شلوغ تر شده است.

نوبخت افزود:برنامه ریزی های لازم را برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام داده ایم از جمله اینکه نشانه گذاری جهت رعایت فاصله در محل گیت ها، باجه های فروش بلیت و حتی صندلی قطار ها انجام گرفته است.

مدیرعامل شرکت مترو گفت:در حال حاضر وضعیت تردد و میزان مسافران در مترو عادی است. همه چیز تحت کنترل بوده و مردم باید در صورتی که علائم ابتلا به کرونا دارند در مترو حضور نیابند.

وی افزود:برنامه هایی داریم که استفاده از ماسک در مترو اجباری شود و از وزارت بهداشت نیز درخواست کرده ایم این موضوع را اعلام کند.

نوبخت ادامه داد:شرکت بهره برداری مترو تمام امکانات لازم جهت ضد عفونی مترو و نشانه گذاری انجام داده است و شهروندان باید همکاری های لازم را داشته باشد.

انتهای پیام/م

استفاده اجباری از ماسک در مترو

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
وبگردی