ماندگاری عطر
ماندگاری عطر شما هم کم است؟ هرچقدر هم هزینه میکنید باز هم بوی عطرتان زود میپرد؟ میدانید برای ماندگاری بیشتر عطر آن را باید به کدام قسمت اسپری کنید؟

بهترین روش ماندگاری عطر

ماندگار بودن عطر برای اکثر افراد موضوع مهمی است و دوست دارند رایحه عطرشان مدت بیشتری آن ها را همراهی کند. یکی از ترفندهایی که باعث ماندگاری عطر میشود این است که بدانید عطر را کجا باید اسپری کنید، برای اینکه عطر بیشترین ماندگاری را داشته باشد باید آن را به موهایتان اسپری کنید.

ماندگاری عطر

ماندگاری عطر را چگونه افزایش دهیم؟

سوالی که برای خانم ها پیش می آید این است که آیا اسپری کردن عطر به موها باعث آسیب رسیدن به موها میشود؟ برخی از عطر ها برای اسپری شدن به موها طراحی نشده اند و شما برای اینکه از این موضوع خیال تان راحت شود باید از یک متخصص مراقبت از مو سوال کنید و بپرسید که آیا عطر من برای اسپری کردن به موها مناسب است.

روش اسپری کردن عطر به موها

- ساده ترین روش اسپری کردن عطر به موها این است که عطر را با فاصله 8 سانتی متری از موها بگیرید و اسپری کنید اینطوری عطر به آرامی روی موهایتان مینشیند.

افزایش ماندگاری عطر

نحوه عطر زدن به موها

- روش دیگر اسپری کردن عطر به موها این است که به برس تان عطر اسپری کنید و سپس با آن موهایتان را شانه کنید با این کار بدون آسیب رسیدن به موها میتوانید موهایتان را خوشبو کنید.

نکات مهم اسپری کردن عطر روی مو

- به جای استفاده از عطر های مخصوص بدن میتوانید عطر های مخصوص موها را بخرید، عطر های مختلفی مخصوص اسپری کردن روی موها در بازار وجود دارند که میتوانید با آن ها بدون نگرانی موهایتان را خوشبو کنید.

عطر ماندگار

ترفندهای عطر زدن به موها 

- اگر موهایتان را تازه رنگ کرده اید بهتر است روی آن ها عطر اسپری نکنید زیرا عطر باعث میشود رنگ موهایتان خیلی زود از بین برود.

- برای جلوگیری از آسیب های احتمالی عطر به موها میتوانید از روغن مو و نرم کننده های با کیفیت استفاده کنید.

 

برای ماندگاری عطر آنرا کجا اسپری کنیم؟

4.134
این مطلب مفید بود ؟286
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : عطر و ادکلن
وبگردی