ماندگاری عطر
یکی از نکات مهم برای خرید عطر، میزان ماندگاری آن بر روی نقاط اسپری شده است که با اسپری کردن عطر بر روی برخی نقاط، می‌توانید ماندگاری آنرا بیشتر کنید.

بهترین روش ماندگاری عطر

ماندگار بودن عطر برای اکثر افراد موضوع مهمی است و دوست دارند رایحه عطرشان مدت بیشتری آنها را همراهی کند. یکی از ترفندهایی که باعث ماندگاری عطر می‌شود، این است که بدانید عطر را کجا باید اسپری کنید، برای اینکه عطر بیشترین ماندگاری را داشته باشد باید آن را به موهایتان اسپری کنید.

ماندگاری عطر

ماندگاری عطر را چگونه افزایش دهیم؟

سوالی که برای خانم‌ها پیش می‌آید این است که آیا اسپری کردن عطر به موها باعث آسیب رسیدن به موها می‌شود؟ برخی از عطر‌ها برای اسپری شدن به موها طراحی نشده اند و شما برای اینکه از این موضوع خیالتان راحت شود باید از یک متخصص مراقبت از مو سؤال کنید و بپرسید که آیا عطر من برای اسپری کردن به موها مناسب است.

روش اسپری کردن عطر به موها

ساده‌ترین روش اسپری کردن عطر به موها این است که عطر را با فاصله 8 سانتی متری از موها بگیرید و اسپری کنید، با این روش عطر به آرامی روی موهایتان می‌نشیند.

افزایش ماندگاری عطر

نحوه عطر زدن به موها

روش دیگر اسپری کردن عطر به موها این است که به برس تان عطر را اسپری کنید و سپس با آن موهایتان را شانه کنید با این کار بدون آسیب رسیدن به موها، می‌توانید موهایتان را خوشبو کنید.

نکات مهم اسپری کردن عطر روی مو

به جای استفاده از عطر‌های مخصوص بدن می‌توانید عطر‌های مخصوص موها را خریداری کنید. عطر‌های مختلف و مخصوص اسپری کردن روی موها در بازار وجود دارند که می‌توانید از طریق آنها بدون هر گونه نگرانی، موهایتان را خوشبو کنید.

عطر ماندگار

ترفندهای عطر زدن به موها

اگر موهایتان را تازه رنگ کرده اید بهتر است روی آنها عطر اسپری نکنید زیرا عطر باعث می‌شود رنگ موهایتان خیلی زود از بین برود.

برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی عطر به موها می‌توانید از روغن مو و نرم‌کننده‌های با کیفیت استفاده کنید.

برای ماندگاری عطر آنرا کجا اسپری کنیم؟

4.134
این مطلب مفید بود ؟286
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : عطر و ادکلن
وبگردی