ماه عسل 94
ماه عسل امسال با اجرای احسان علیخانی در حالی که هنوز خواننده تیتراژ آن مشخص نشده با سوپرایز های فراوان در ایام رمضان 94 مهمان خانه های مرم میشود.

ویژه برنامه ماه عسل 94 با اجرای احسان علیخانی

با تغییر و تحولات زیادی قرار است رمضان امسال مخاطبان خود را سوپرایز کند.

با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان از برنامه پرطرفدار ماه عسل اخبار ضد و نقیضی شنیده می شود، خبرهایی که در سایت های مجازی و شبکه های اجتماعی و همین طور در بین مردم دهان به دهان می چرخد و اسباب سرگرمی خیلی ها را فراهم کرده اند.
 
یکی از این اخباری که تازگی ها خیلی سروصدا کرده مربوط به خواننده تیتراژ ماه عسل است. همه از هم می پرسند که این شخص کیست و گمانه زنی های مختلفی هم در این باره شده است از جمله احسان خواجه امیری و بابک جهانبخش که به عنوان خواننده تیتراژ جدی ترین شایعه ماه عسل بودند.
 احسان خواجه امیری و بابک جهانبخش
این قضیه به تکذیب بابک جهانبخش در صفحه ی شخصی او کشید اما به هرحال از آنجا که خوانندگان مختلفی تمایل به همکاری با ماه عسل دارند بنابراین از چندی قبل خوانندگان برجسته و به نام کشور کارهای خود را به این برنامه ارائه داده اند که از میان آن ها دو خواننده انتخاب می شوند و به نظر می رسد که تیتراژ های ماندگاری برای این برنامه در نظر گرفته شود ولی هنوز حضور شخص به خصوصی قطعی نشده است.
 
باید گفت گروه سازندگان ماه عسل از سال گذشته یعنی بعد از پخش آخرین قسمت از برنامه شان در عید فطر 93 تا به حال بیکار نبودند پیش تولید ماه عسل 94 از همان روز آغاز شده بود گروه تحقیق ماه عسل هم از همان موقع از طریق ارتباط گیری با مردم  و مخاطبان، روند سوژه یابی این مجموعه را آغاز کردند. اما دکور که یکی از اصلی ترین بخش های برنامه است از آنجا که طراحی دکور این برنامه یکی از المان های اصلی خود ماه عسل محسوب می شود؛ بنابراین همیشه طراحی دکور آن به سمت سادگی و معناگرایی می رود و به نوعی با فضای ماه مبارک رمضان و حضور مهمانان برنامه همخوان است امسال هم به رسم سال های گذشته دکور برنامه توسط دکوراتور همیشگی شان پیمان قانع، طراحی و ساخته شده که گفته می شود مثل همیشه مردم از دیدن دکور غافلگیر خواهند شد.
  ماه عسل 94
اما مثل همیشه احسان علیخانی تهیه کنندگی و اجرای این برنامه را بر عهده دارد و مسعود رجبیان در سمت مدیر تولید، حامد میر فتاحی تدوین، میرم نوابی نژاد مسئول گروه تحقیق و پژوهش، محمد پیوندی هم کارگردانی آیتم ها و فرشید شکیبا روابط عمومی ماه عسل را بر عهده دارند.

از خواننده تیتراژ ماه عسل 94 تا غافلگیری های احسان علیخانی

4.5704
این مطلب مفید بود ؟63470
برگرفته از باشگاه خبرنگاران ‌- / ک
4 نظر به ثبت رسیده است
معصومه فخاری1394-04-21
با عرض سلام و خسته نباشید به شما برادران عزیزم در برنامه ماه عسل.آرام آرام به پایان ماه مبارک رمضان نزدیک میشویم.نزدیکای افطار برنامه شما تلنگری میزند به آدما.که به آنچه دارند شاکر باشند ماه عسل اگر در بعضی شبها اشکها را جاری میکرد ولی همین اشکها تلنگری بود برا آدمها.احسان جان برادر عزیز من خدا قوت.امیدوارم شما و دوستانتان در هر کجا که هستید موفق پر امید وخوشبخت باشید . به امید برنامه های خوب با اجرای احسان علیخانی عزیز فقط خود خودت ن هیچ کس دیگه.دوستون داریم.هیچ وقت ناراحت نباش .بغض نکن.چون همه ماه عسلیها پشت شما ها هستتد کسی که پشتش به مردم ملتش گرمه هیچ وقت بغض نمیکند.مخلصیم خخخخخخخیلی دوستون داریم.
430
مهدی1394-06-19
سلام میکنم از همین جت از سر سبز مازندران به همه ی ایرانی هتی با انصاف ومخصوصا مته عسلی ها من الان که دارم اینو مینویسم دو ماه تقریبا از ماه عسل گذشته ولی دلم هوای ماه عسل و احسلن علیخانی عزیز رو کرد واومدم اینجا انصافا احسان با تمام تلاشش کار میکنه و قابل تحسینه و من خیلی دوسش دارم ماه عسل برنا مه ای است که همه ی گرو ه های سنی میتونن ببینن وخیلی خیلی برنامه ی خوبیه من تمام روزو منتظر ماه عسل بودم تو ماه رمضون (البته فکر نکنین مت بیکارما!!!! خیلی عبرت انگیز بود ولی نمیدونم چرا بعضی ها سعی دارن احسان و از چشم مردم بندازن ولی سخت اشتباه میکنن احسان عزیز است وطرفدار زیاد داره از جمله خود من امیدوارم همیشه احسان عزیز سالم و سلامت باشه و مثل همیشه تو کارش موفق باشه آخه احسان به این باحالی چرا بعضی ها بهش توهین میکنن؟قربونش برم امیدوارم اصلا به خاطر این حرفا ناراحت نشه و به کارش ادامه بده
101
زهرا...1395-08-19
واقعا زیبا بود اطلاعات عالی از زحماتتون ممنون
00
خاطره1395-10-18
سلام،من خسته نباشید میگم به تمام عوامل ماه عسل و ممنونم بابت برنامه ی خوبشون ‌.
00
وبگردی