محمدرضا گلزار در سلام بمبئی

حضور قطعی محمدرضا گلزار در سلام بمبئی

تاریخ انتشار : 5 مرداد 1394کد مطلب : 18183زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی سلام بمبئی با همکاری ایران و بالیوود وارد مراحل پیش تولید خود شد.محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران در این فیلم جنجالی بازی خواهد کرد.

فیلم سینمایی سلام بمبئی که محصول مشترک ایران و هندوستان است به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوررز بیگی وارد مرحله انتخاب بازیگر شد.محمدرضا گلزار بازیگر نقش اول این فیلم ،قرار است به زبان انگلیسی صحبت کند.

این روزها کمپانی موشن پیکچر با بازیگران مد نظر کارگردان و تهیه کننده وارد مذاکره شده و طی روزهای آینده با آنها قرارداد امضاء خواهد کرد. قرار است مدیر این کمپانی pahlaj nihalani روز جمعه شانزدهم مرداد وارد ایران شود.
 
طبق هماهنگی های انجام شده ویزای آنها توسط کنسولگری ایران در بمبئی صادر و هتل آنها نیز در تهران رزرو شده است. در سلام بمبئی به جای رقص و آواز که معمول سینمای هند است چهار کلیپ طراحی شده و sonu nigam خواننده سرشناس هند قرار است چهار ترانه برای این فیلم بخواند. عوامل ایرانی سلام بمبئی نیمه دوم شهریور عازم بمبئی خواهند شد و طبق برنامه ریزی انجام شده پانزدهم مهرماه فیلمبرداری را در بالیوود شروع خواهند کرد. تدوین همزمان فیلم در بمبئی انجام می شود تا اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر باشد.
 
بازیگران سلام بمبئی
 
بر اساس شنیده ها مریم زکریا بازیگر و مدل ایرانی تبار بالیوود که چند ماهی می شود مادر شده ،در اینستاگرام خود خبر داده بود که با جواد نوروزبیگی تهیه کننده سینمای ایران برای بازی در یک فیلم مشترک ایرانی هندی قرارداد همکاری امضا کرده است.
باید منتظر ماند و دید که بالاخره بازیگر نقش اصلی زن این فیلم در برابر محمد رضا گلزار چه کسی خواهد بود. آیشواریا رای باچان و یا مریم زکریا ؟
 
سلام بمبئی
 
فیلم سلام بمبئی داستان عاشقانه ای بین یک دختر ثروتمند هندی و یک پسر ایرانی است که دانشجوی پزشکی در هند است. 30 درصد این فیلم به زبان فارسی و 70 درصد آن به زبان انگلیسی خواهد بود؛ این فیلم دوبله نمی شود و سکانس هایی که بازیگران به زبان انگلیسی صحبت می کنند، زیرنویس فارسی دارد. لوکیشن اصلی این فیلم در شهر بمبئی فیلمبرداری می شود و تهیه کننده هندی آن شرکت موشن پیکچر است.

حضور قطعی محمدرضا گلزار در سلام بمبئی

4.485
این مطلب مفید بود ؟7411
برگرفته از خبرآنلاین-/ف
وبگردی