مسابقه عصر جدید

آخرین فینالیست مرحله نیمه نهایی عصر جدید مشخص شد

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1398کد مطلب : 74877زمان مطالعه : 3 دقیقه
آخرین فینالیست مرحله نیمه نهایی عصر جدید شب گذشته با حضور متفاوت جواد رضویان و فضای خاص برنامه عصر جدید مشخص شد.

پنج فینالیست مرحله نیمه نهایی عصر جدید مشخص شدند

آخرین قسمت برنامه عصر جدید در مرحله نیمه نهایی با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 11 مردادماه 98 روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

برنامه اعلام نتایج پنجمین قسمت از مرحله نیمه نهایی عصر جدید با حضور جواد رضویان بازیگر کشورمان و حال و هوایی متفاوت برگزار شد و با معرفی آخرین فینالیست مرحله نیمه نهایی ، 5 فینالیست این برنامه مشخص شدند و تا چند روز دیگر فینال این مسابقه بزرگ استعدادیابی برگزار میشود.

روایت جواد رضویان از زندگی پر فراز و نشیبش

در برنامه اعلام نتایج مرحله نیمه نهایی عصر جدید دو گروه سربازان وطن و دختران نینجا حضور داشتند و یکی از این دو گروه با رای مردمی به عنوان آخرین فینالیست مسابقه عصر جدید معرفی شد.

جواد رضویان

جواد رضویان مهمان برنامه شب گذشته عصر جدید

جواد رضویان مهمان ویژه برنامه شب گذشته عصر جدید بود که با حضور روی صحنه این برنامه از فراز و نشیب های ورودش به دنیای هنر گفت. این بازیگر و کارگردان کشورمان درباره حضور در دنیای هنر گفت :من از یک خانواده مذهبی وارد دنیای هنر شدم و این خیلی برای من سخت بود و حتی واژه مطرب را برای من به کار بردند اما باز هم با حمایت های خانواده و بیشتر همسرم توانستم به موفقیت هایی در دنیای هنر دست پیدا کنم.

بازیگر سریال درحاشیه ادامه داد:سال 78 نزدیک به یکسال خانه نشین شدم و بعد از آنکه از خانه بیرون آمدم کسی مرا نمیشناخت اما من این را لطف خدا میدانم چرا که باعث شد تا به من یادآوری شود که همه چیز از طرف خودم نبوده و خودم را گم نکنم. من در آن روزها افسردگی شدیدی گرفتم و وصیت نامه ام را نوشتم و حتی از همسرم هم خواستم که از من جدا شود.

جواد رضویان درباره خوابی که آن روزها دیده بود گفت :من خواب دیدم که با سومین باران پاییزی برای همیشه تمام میشوم و درحالی که منتظر بارش سومین باران پاییزی بودم برف بارید و من هم زنده ماندم و بعد از عبور از این دوران سخت در سریال پاورچین بازی کردم و نقش خانواده ام در گذر از این دوران خیلی زیاد بود.

صحبت های جواد رضویان اشک رویا نونهالی را درآورد و احسان علیخانی به شوخی گفت که جواد میتواند مجری برنامه ماه عسل شود.

جشن تولد جواد رضویان در برنامه عصر جدید

جواد رضویان در برنامه عصر جدید بعد از صحبت هایی که درباره فراز و نشیب های زندگی اش کرد گفت :من خیلی خداراشاکرم که پدر و مادرم را در سنین پیری هم دیدم و امیدوارم خدا به همه پدر و مادرها به اندازه پدر و مادر من عمر با عزت بدهد .

احسان علیخانی

احسان علیخانی در برنامه شب گذشته عصر جدید

در ادامه این برنامه جشن تولدی که عوامل برنامه عصر جدید برای جواد رضویان تدارک دیده بودند برگزار شد و این هنرمند کشورمان آرزو کرد که خدا آبروی مردم را حفط کند.

آخرین فینالیست مرحله نیمه نهایی عصر جدید

آخرین فینالیست مرحله نیمه نهایی عصر جدید در پنجمین قسمت این برنامه از میان دو گروه سربازان وطن و دختران نینجا مشخص شد.

برنامه عصر جدید

گروه دختران نینجا و سربازان وطن در مرحله نیمه نهایی عصر جدید

گروه دختران نینجا با چهار میلیون و 81 هزار و 320 رای به فینال این مسابقه راه یافتند.

داوران مسابقه عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید در برنامه شب گذشته

فینال مسابقه عصر جدید با حضور پنج شرکت کننده ، پارسا خائف ریال سعید فتحی روشن ، محمد زارع ، فاطمه عبادی و دختران نینجا ، 28 مرداد همزمان با شب عید غدیر برگزار میشود.

از اشکا نونهالی تا تولد جواد رضویان در مرحله نیمه نهایی عصر جدید

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
منبع : صفحه برنامه عصر جدید / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی