مهدی رحمتی استقلال

واکنش گل محمدی به شایعه بازگشت رحمتی به استقلال

تاریخ انتشار : 12 تیر 1398کد مطلب : 64190زمان مطالعه : 3 دقیقه
در روزهای اخیر که صحبت های مبنی بر بازگشت سید مهدی رحمتی به استقلال شده بود، سرمربی تیم پدیده شهر خودرو به این موضوع واکنش نشان داد.

واکنش گل محمدی به شایعه رفتن رحمتی

مشرق: تمرینات تیم فوتبال پدیده شهر خودرو طبق برنامه زیر نظر یحیی گل محمدی برگزار می شود. با توجه به جدایی تعدادی از نفرات، این باشگاه بازیکنان جایگزین مورد نظر را جذب کرده و به زودی با تکمیل جمع نفرات راهی اردوی ترکیه خواهد شد.

در روزهای گذشته موضوع احتمال بازگشت سیدمهدی رحمتی به استقلال خبرساز شد و در حالی که هنوز دروازه بان و کاپیتان سابق استقلال واکنشی به این ماجرا نشان نداده است، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو اعلام کرد که اجازه نمی دهد اینگونه اخبار و حاشیه ها آرامش تیمش را تحت تاثیر قرار دهد.

موضوع احتمال جدایی سید مهدی رحمتی و بازگشت به استقلال مطرح شده، واکنش شما به این ماجرا چیست؟

من از طریق رسانه ها در جریان این مسئله قرار گرفته ام و واقعاً اطلاعی از این موضوع ندارم. طبیعتاً زمانی که یک بازیکن را جذب می کنیم روی او حساب کرده ایم و مهدی هم بازیکن با تجربه ای است. اگر واقعاً بخواهد از جمع ما جدا شود به تصمیمش احترام می گذارم چون هیچ بازیکنی را به زور حفظ نمی کنیم و انتظار داریم همه اعضای تیم با جان و دل در کنار ما باشند. هر کس که بخواهد و دلش با تیم باشد در کنار ما می ماند. هر کس هم که واقعاً دلش اینجا نباشد می تواند به راحتی از تیم جدا شود. از سویی اجازه نمی دهیم تمرکز تیم تحت تاثیر اینگونه مسائل قرار گرفته و آرامش ما را بگیرد. نباید توجهی به این موضوعات نشان بدهیم.

با این شرایط ممکن است رحمتی از جمع شما جدا شود؟

همانطور که گفتم هر بازیکنی که تمایل داشته باشد از جمع ما جدا شود من هیچ مخالفتی ندارم و برایش آرزوی موفقیت می کنم. باید ببینیم دیدگاه و نظر خود بازیکن چیست و اصلاً مسئله به چه شکلی مطرح شده اما تیم ما وابسته به شخص یا هیچ بازیکنی نیست. شاخصه خوب ما این است که همه یک تیم هستیم و برای هدف مشترک تلاش می کنیم. فکر می کنم سال گذشته هم این مسئله را به خوبی نشان دادیم. در نهایت مسئله مهم این است که سرمربی تیم در خصوص جدایی یا جذب بازیکنان همچنین رفتن یا ماندن هر بازیکنی تصمیم می گیرد و این هم یک موضوع کاملاً فنی است.

برنامه آماده سازی تیم به چه شکلی دنبال می شود؟

خدا را شکر برنامه خودمان را در زمان مورد نظر به خوبی آغاز کردیم. تمرینات خوبی سپری شده و تا امروز دو بازی تدارکاتی هم انجام دادیم. به تهران می آییم و دو بازی دیگر هم برابر سپاهان و سایپا خواهیم داشت که اتفاق خوبی است و می تواند به ما کمک کند. بعد از این راهی اردوی ترکیه می شویم که مراحل نهایی برنامه های آماده سازی تیم در اردوی ترکیه انجام می شود.

تعدادی از نفرات تاثیرگذار از جمع بازیکنان شما جدا شدند، این مسئله روی کار تیم تاثیر نمی گذارد؟

پدیده فصل گذشته هم تیمی نبود که وابسته به نفرات و نام ها باشد. ما یک تیم واقعی بودیم و این نقطه قوتی است که باید حفظ شود. البته با وجود جدایی بعضی از نفرات در پست های مورد نظر بازیکن گرفتیم. فکر می کنم نیاز به جذب دو بازیکن دیگر داریم که برای این پست ها هم گزینه های خارجی موردنظرمان هستند و احتمالاً به زودی نفرات مورد نظر را جذب می کنیم و تیم کامل می شود. به نظر من مشکل خاصی در این بخش وجود ندارد و تلاش می کنیم با آمادگی کامل وارد بازی های لیگ شویم.

واکنش گل محمدی به شایعه بازگشت مهدی رحمتی به استقلال

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
وبگردی