ماه عسل

مهمان ششمین روز ماه عسل چه کسی بود؟+عکس

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1396کد مطلب : 50449تعداد نظرات : 2 نظر
خواهران قهرمان و ورزشکار منصوریان شب گذشته 11 خرداد 96 مهمان احسان علیخانی در برنامه ماه عسل شدند و از شرایط سخت زندگی خود گفتند.

خواهران قهرمان منصوریان مهمان ماه عسل شدند

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی در ششمین روز ماه رمضانهمزمان با 11 خرداد 96 ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. احسان علیخانی در ششمین روز اجرایش در ماه عسل میزبان خواهران قهرمان و ورزشکار منصوریان بود.

خواهران ووشوکار منصوریان در ماه عسل

خواهران قهرمان منصوریان که هر یک از آن ها دارنده 3 مدال طلا در سطح جهانی و در رشته های ووشو و کاراته هستند مهمان احسان علیخانی در برنامه ماه عسل شدند.

خواهر بزرگتر خانواده منصوریان مهمان اول برنامه ماه عسل بود که درباره خانواده اش گفت :ما یک خانواده پرجمعیت داشتیم که 5 خواهر و یک برادر بودیم ، پدرم همراه با مادر و سه تن از خواهران روی مزارع دیگران کار می کردند تا بتوانند حداقل شرایط زندگی را برایمان فراهم کنند. من دختر مغروری بودم و از این وضعیت خانواده بسیار ناراضی بودم و از شنیدن حرفهای دیگران درباره خانواده ام خیلی خجالت میکشیدم و دوست نداشتم کسی بداند خواهرهای من در مزرع و روی زمین کار میکنند. شرایط زندگی ما آنقدر سخت بود و ما آنقدر زیر بار بدهی بودیم که من به یک ازدواج ناخواسته تن دادم که دو سال بعد با شکست مواجه شد.

ماه عسل

خواهران منصوریان در کنار احسان علیخانی در ماه عسل

در کنار این شرایط سخت مدتها بود که از پدرم خبری نداشتیم تا اینکه باخبر شدیم به شیراز رفته و در آنجا ازدواج کرده است. در ادامه احسان علیخانی از شهربانو منصوریان یکی از دختران قهرمان تیم ملی خواست وارد صحنه ماه عسل شود. مرضیه خواهر زحمت کش و قوی خانواده بود که همراه پدر در مزرع کار میکرد و زمانی که کلاس پنجم را به پایان رساند دیگر درس نخواند و برای تامین هزینه های خانواده به شیراز رفت و در آنجا به عنوان مستخدم برای یک خانواده کار میکرد و پولی را که بدست می آورد برای خانواده اش می فرستاد.

احسان علیخانی در ادامه ماه عسل از سهیلا و الهه منصوریان دو خواهر دیگر خانواده برای حضور مقابل دوربین دعوت کرد. سهیلا منصوریان دختر دیگر خانواده قهرمان منصوریان از خاطره رفتن به اصفهان همراه یکی از دوستان پدرش برای زندگی گفت و اینکه با حذف خود از خانه میخواست باری از روی دوش خانواده بر دارد گفت و از خواهرانش خواست پدرشان را برای این غیبت و مشکلاتی که با رفتن او برایشان پیش آمد ببخشند.

مهمان ششمین روز ماه عسل چه کسی بود؟+عکس

4.320
این مطلب مفید بود ؟173
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
جعفرزارعی1396-03-12
عالی بوددد
20
بهاره1396-03-13
باسلام و عرض ادب خدمت اقای علیخانی عزیز و همه ی دست اندرکاران برنامه ماه عسل من یه دختر 20ساله هستم ک شرایطی شبیه شرایط خواهران منصوریان دارم من اونا و همه بچه های طلاق رو خوب درک میکنم ولی هنوز نتونسم دلیل قانع کننده ای برای بخشش پدرشون پیدا کنم ب نظرم نباید ببخشن تا دیگران یاد بگیرن یا نرن یا دیگه برنگردن اخه نمیشه ک ادم ول کنه بره بعد موفقیت خانوادش برگرده این یه بد اموزی بزرگه حتی اگر فقط یک ادم از این برنامه یاد بگیره ک میتونه بره و اینکارو کنه شما مدیون خانواده اون ادمین اصلا اینا ب کنار ایا بین کسی ک رفته و کسی ک مونده فرقی نیس؟؟لطفا کمی فکر کنید همیشه بخشش خوب نیس میتونه اثر بد هم بذاره .ممنون ک پیاممو خوندید راستی بابت نگاه ویژتون ب بچه های طلاق ازتون ممنونم و از علی اقا ک به همه فهموند چقدر سوالاشون ازاردهنده هس ممنونم امیدوارم پیروزتر باشید و بیشتر بدرخشید شاد باشید
10
وبگردی