الهام پاوه نژاد
الهام پاوه نژاد بازیگر نمایش عاشقانه های خیابان با انتشار پستی تعبیری زیبا از نقشش در این نمایش را به اشتراک گذاشت.

نمایش عاشقانه های خیابان روی صحنه رفت

نمایش عاشقانه های خیابان به کارگردانی شهرام گیل آبادی و بازی بازیگران مطرح سینما و تلویزیون شب گذشته در تماشاخانه ایران شهر روی صحنه رفت.

الهام پاوه نژاد در کنار بازیگرانی چون سیما تیرانداز و ژاله صامتی به ایفای نقش هایی متفاوت در نمایش عاشقانه های خیابان می پردازند و بعداز چند سال در تجربه ای مشترک روی صحنه میروند.

دعوت الهام پاوه نژاد به تماشای نمایش عاشقانه های خیابان

الهام پاوه نژاد بازیگر نمایش عاشقانه های خیابان با انتشار پستی تعبیری زیبا درباره نقشش در این نمایش ارائه داد و از همراهانش برای تماشای این نمایش دعوت کرد.

نمایش عاشقانه های خیابان

بازیگران نمایش عاشقانه های خیابان در یک قاب

الهام پاوه نژاد با انتشار تصاویری از نمایش عاشقانه های خیابان نوشت:او منم. فرزانه .... فرزی ..... مترو ..... زنی با آرزوهای ساده گمگشته در جمعیتی که هر روز او را ندیده می گیرند اما او با امید به عشق قشنگ می خندد...

با عشق و حمایت و حضور باشکوه شما از دیشب آغاز شد... افتتاحیه برای همه حالِ غریبی است. پر از اضطراب و نگرانی... مثل لحظه ی زایمان.. با تمام امتحانات و آزمایش ها نگران سلامت بچه یی...

پس حضور کسانی که دوستت دارند چقدر بار این اضطراب را کمرنگ می کند. ممنون و قدر دان رفقای نازنینم هستم که با حضور بی خبرشون، بی نهایت غافلگیر و خوشحالم کردند و اضطراب شب اول را با ما عبور کردند.

حالا بی صبرانه منتظریم تا در کنار و با شما بزرگ شدن این تازه متولد شده را ببینیم.دوستون دارم....

الهام پاوه نژاد

بازی الهام پاوه نژاد در نمایش عاشقانه های خیابان

نمایش عاشقانه های خیابان به کارگردانی شهرام گیل آبادی و تهیه کنندگی آرتین امینی پویا و میلاد شکیبا از شب گذشته 27 خردادماه روی صحنه رفت و تا 26 تیر اجرای این نمایش ادامه خواهد داشت.

نمایش عاشقانه های خیابان

بازی سیما تیرانداز ، ژاله صامتی و الهام پاوه نژاد در نمایش عاشقانه های خیابان

رضا یزدانی، سیما تیرانداز، الهام پاوه نژاد و ژاله صامتی به عنوان چهره های شناخته شده دنیای سینما و تلویزیون در نمایش عاشقانه های خیابان روی صحنه رفتند و با بازیگران تئاتری چون هانیه آبله کوبها، شیما افتخاری، پردیس پیراهش، تارا رفیعی پور، مریم عبداللهی، مهسا فتوت همبازی شدند.

نمایش عاشقانه های خیابان

اجرای نمایش عاشقانه های خیابان

از ویژگی های خاص این نمایش این است که تماشاگران روی زمین و در فضایی نزدیک به بازیگران می نشینند و صندلی تنها برای افراد دارای مشکل است.

تعبیر زیبای الهام پاوه نژاد از نقشش در نمایش عاشقانه های خیابان

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : صفحه الهام پاوه نژاد / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی