تولد
الهام پاوه نژاد و مهرانه مهین ترابی

خاطره بازی الهام پاوه نژاد با سریال همسران+عکس

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1399کد مطلب : 35329زمان مطالعه : 2 دقیقه
الهام پاوه نژاد مریم سریال همسران عکسی خاطره انگیز از این سریال در کنار دو بازیگر قدیمی سینما را به اشتراک گذاشت.

پخش سریال همسران از آی فیلم

سریال همسران به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام یکی از سریال های نوستالژیک تلویزیون است که سال 1373 از شبکه دو سیما پخش شد و با استقبال ویژه ای مواجه شد.

این سریال ماندگار دهه 70 با وجود بارها و بارها پخش باز هم مخاطبان خاص خودش را دارد و بسیاری از طرفداران این سریال این روزها در شبکه آی فیلم به تماشای این سریال می نشینند.

الهام پاوه نژاد در کنار دو بازیگر قدیمی سریال همسران

الهام پاوه نژاد بازیگر نقش مریم در سریال همسران است که در کنار دیگر هنرمندان این سریال لحظات خاطره انگیزی را ثبت کردند که بعد از گذشت چند سال هنوز هم از جذابیت ویژه ای برخوردار است.

این بازیگر سریال همسران با انتشار عکسی به خاطره بازی با سریال همسران پرداخت و نوشت:

ظاهراً این روزها سریال خاطره برانگیز همسران برای چندمین بار از شبکه آی فیلم بازپخش میشه. خیلی خیلی از همه ی شما عزیزان که لطف می کنید و از موقع دیدن سریال عکس گرفته و با احساس تون برام می فرستین سپاسگزارم...

اما در بین تمام تصاویر ارسالی امروز عزیزی این عکس را برام فرستاد... قاب عجیبی شده....

من بین دو عزیز که هردو اینک ساکن جهانی دیگر هستند که امیدوارم جهان بهتر و مهربان تری باشد. بانو شهلا ریاحی دوست داشتنی و آقای جعفر بزرگی عزیز که هنوز صدای خوندن و رقص پای استپش در ذهن و یادم هست... و دلتنگی.... مهربان باشیم و بخشنده... .

سریال همسران

همسران روایتگر داستانی از دو زوج است که در یک آپارتمان با هم همسایه هستند و هر روز با اتفاقات جدیدی در زندگی مواجه میشوند و زندگی خوبی در کنار هم دارند.

مهرانه مهین ترابی و فردوس کاویانی در نقش مهین و کمال با فرهاد جم و الهام پاوه نژاد در نقش علی و مریم زوج های این سریال را تشکیل میدهند.

سریال همسران

بازیگران سریال همسران عبارتند از:

فردوس کاویانی، مهرانه مهین ترابی، فرهاد جم، الهام پاوه نژاد، شهلا ریاحی، جعفر بزرگی، نعمت الله گرجی، بهروز بقایی، جمیله شیخی، حمیده خیرآبادی، بیژن بنفشه خواه، رامبد جوان، امین حیایی، جلال مقدم، کمند امیرسلیمانی، علی بیرنگ، پرستو گلستانی، مهتاج نجومی، حسین کسبیان، ابراهیم آبادی، روح الله مفیدی، مجید قناد، هما خاکپاش و... بازیگران اصلی و مهمان سریال همسران را تشکیل میدهند.

سریال همسران

خاطره بازی الهام پاوه نژاد با سریال همسران+عکس

511
این مطلب مفید بود ؟110
منبع : صفحه الهام پاوه نژاد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی