نیما کرمی همسرش
نیما کرمی و همسرش زینب زارع شب گذشته میهمان برنامه دورهمی مهران مدیری بودند ، زوج مجری از زندگی شخصی و آشنایی قبل از ازدواجشان گفتند.

جزئیات برنامه دورهمی مهران مدیری با حضور نیما کرمی و همسرش زینب زارع

شب گذشته مهران مدیری مجری و کارگردان برنامه تلویزیونی دورهمی شبکه نسیم میزبان زوج تلویزیونی نیما کرمی و زینب زارع دو مجری تلویزیون بود ودر ابتدا به موضوع «مردم» پرداخت و گفت:یکی از ویژگی های خوب مردم این است که، مسئولان می دانند مردم چه می خواهند . نمونه اش یکی از مسئول است که می گفت؛ مردم از پیام رسان های داخلی حمایت خواهند کرد.  مهمترین مسئله این است که مردم با مسئولان یکی هستند و جیب مردم و مسئول ندارد. خوبی مردم ما هم این است که اگر مشکلی پیش بیاد، بین خودشان حل می کنند. کمی اعصاب ها خرد است اما درست می شود و مشکلات برطرف می شود. 

نیما کرمی همسرش

عکس نیما کرمی و همسرش در برنامه دورهمی شبکه نسیم

حاشیه روبروسی نیما کرمی و همسرش در برنامه زنده

کرمی در بخشی از این برنامه در مورد حواشی که درباره روبوسی شان رخ داد توضیح داد:«به دلیل اینکه تیتر زدند مجری زن و مرد یکدیگر را بغل کردند و نسبت ما را بیان نکردند حاشیه ساز شد.» نیما گفت:اولین اتفاقی که در ثانیه اول رخ داد، رسانه ها نوشتند که زن و مرد مجری روی آنتن زنده همدیگر را بغل کردند و کسی از نسبت ما حرفی نزد و این دست به دست چرخید. همچنین زینب زارع ادامه داد:ما ویژه برنامه عید فطر را روی آنتن داشتیم و وقتی که اعلام کردند عید است ما نه دیالوگ داشتیم و نه قرار بود آنتن روی ما باشد.

ماجرای مشکل ظاهری نیما کرمی و حرفهای او در برنامه دورهمی در مورد قضاوت مردم 

نیما کرمی درباره بیماری که در ظاهرش تاثیر گذاشته بود توضیح داد و از قضاوت هایی که از سوی مردم شده است گلایه کرد.او درباره قضاوتی که درباره ظاهرش شد، گفت:«در پیشانی من یک لکه ای از یک جوش شروع شد و به مرور زمان بزرگ شد و در کنار این روی سرم هم درست شد. این اواخر هم که شدت گرفته بود دیگر نفس کشیدن را هم برایم سخت کرده بود. یک بیماری به نام خودایمنی است که سیستم بدن معکوس عمل می کند و پس از بیماری به درمان می پردازد و به نحوی خودزنی می کند.»

این مجری ادامه داد:«در طول این مدت که پنج، شش سال طول کشید خیلی از قضاوت ها اذیت شدم تا اینکه به هر طریقی بیماری من بهبود پیدا کرد و کم کم آن لکه محو شد و آن وقت کامنت هایی برایم می گذاشتند که دیدی خدا تو را زد و می خواستی جای مهر بذاری نشد.» 

نیما کرمی همسرش

عکس نیما کرمی و همسرش زینب زارع در کنار مهران مدیری بعد از برنامه دورهمی

کرمی در پاسخ به سوال مدیری که زندگی شما با یک آرامش خاصی پیش می رود، بیان کرد:این آرامش از این نشات می گیرد که ما کم حاشیه هستیم و زندگی ما هم مثل بقیه عادی است. دعوا می کنیم، اما خوشی و شیطنت هم داریم.

وی در ادامه بابیان اینکه یک اصطلاحی به اسم «دوربین دزدی» و یا «میکروفون دزدی» در بین مجریان است، توضیح داد:لوس اجرا کردن بعضی از مجریان به این خاطر است که هیچ کلاس آموزشی وجود ندارد و همه خودشان راه را پیدا می کنند. به همین خاطر هر مجری می خواهد خودش دیده شود و خودش اجرا کند.

زارع به اجرای خوب مجریان تلویزیون اشاره کرد و گفت:رامبد جوان از حیث اجرا و بازیگری و آقای شهیدی فر با دانش خود و شما آقای مدیری در طنازی اجرای بسیار خوبی دارید و البته همسرم نیز مجری خیلی خوبی است.

کرمی هم در ادامه خاطرنشان کرد:اجرای خیلی از همه همکاران را دوست دارم و جدای از جایگاهی که ایجاد شده، اجرای شما، رامبد جوان، آقای علی درستکار در اجرای برنامه های معارفی و فرزاد حسنی، احسان علیخانی و طنز رضا رشیدپور را در برنامه های صبحگاهی خیلی دوست دارم.

زندگی خصوصی و ماجرای آشنایی نیما کرمی و همسرش زینب زارع

کرمی به روزهای آشنایی خود با همسرش در رادیو اشاره و گفت:ما به طور مشترک یک برنامه در رادیو ایران داشتیم که همسرم گزارشگر و بازیگر بخش نمایشی بود و هر روز همدیگر را می دیدیم. کم کم از او خوشم آمد و دنبال فرصتی بودم که یک روز زینب وسط برنامه زنده فشارش پایین بود. منم در بهترین موقعیت آنتن را رها کردم و چند تا شکلات از بیرون استودیو خریدم و این گونه بود که به دلش نشستم!

کرمی در پاسخ مدیری به یکی از نقاط منفی همسرش پرداخت و گفت:زینب اگر کاملا حاضر هم باشد، باز هم طول می کشد تا از خانه بیرون بیاید. همیشه برای من سوال ایجاد می شود که وقتی زینب ساده لباس می پوشد، این همه زمان برای چه چیزی صرف می شود.

زارع افزود:نیما خیلی عجول است، مثلا ساعت 2 پرواز داریم و یک ساعت زودتر راه می افتد و همیشه دوست دارد زودتر برسد.

کرمی در ادامه به صبوری و فداکاری مردم ایران اشاره کرد و گفت:مردم ما نجیبترین مردم ها هستند و با دولت خیلی همراه می شوند، و به حتم رسیدگی بیشتر می خواهند. مدیران بیشتر به مردم برسند و به فکر حال مردم باشند .

زارع با اشاره به مشکلات مردم درخصوص یک معضل اجتماعی گفت:مردم ما خیلی مردم شریفی هستند که امیدوارم قدر آنها دانسته شود .مدیری با تاکید حرف های زارع عنوان کرد:واقعا جهان جای عجیبی است که جانوری مثل ترامپ باید ریس جمهور یک مملکت باشد.

کرمی با بیان اینکه درآمد مجریان تلویزیون مانند تیم های فوتبال است، گفت:درآمد مجریان می تواند خوب باشد و مثل بازیکن ها و لیگ های مختلف فوتبال هستند. اگر مجری ای به تیم ملی برسد، درآمدش خوب است. تلویزیون برای یک مجری ویترین است و باعث می شود استیج های مختلفی هم جدای از تلویزیون داشته باشیم. ممکن است یک ماه 2 تومان باشد و یک ماه 15 میلیون باشد.در پایان کرمی و همسرش، از کارگاه هنری خودشان، یک آئینه دست ساز با نقاشی های اسلیمی و ایرانی به موزه دورهمی اهدا کردند .

عکس و حرفهای نیما کرمی و همسرش در برنامه دورهمی

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
برگرفته از خبرآنلاین - باشگاه خبرنگاران /ن
وبگردی