هادی حجازی فر
بازی متفاوت هادی حجازی فر در سریال دوپینگ بهانه ای شد تا مروری بر نقش های متفاوت این بازیگر در سینما و تلویزیون داشته باشیم.

متفاوت ترین نقش های هادی حجازی فر

سریال دوپینگ به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی این شب ها در شبکه سه سیما در حال پخش است.

پخش این سریال نوروزی و بازی هادی حجازی فر در یک نقش متفاوت در این سریال بهانه ای شد تا مروری بر متفاوت ترین نقش های این بازیگر در سینما و تلویزیون داشته باشیم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه ما باشید.

نقش های متفاوت هادی حجازی فر در سینما

هادی حجازی فر از چهره های شناخته تئاتر است که بازیگری را از دوران دانش آموزی با تئاتر آغاز کرد و برای اولین بار در فیلم سینمایی مزرعه پدری به کارگردانی رسول ملاقلی پور در سال 83 مقابل دوربین رفت.

هادی حجازی فر بازیگر جدی ایستاده در غبار

اگرچه آغاز بازیگری هادی حجازی فر در دنیای سینما با مزرعه پدری بود اما بازی در فیلم ایستاده در غبار محمدحسین مهدویان و نقش احمد متوسلیان از او چهره شناخته ای در میان اهالی سینما ساخت.

بازی در نقش حاج احمد متوسلیان یکی از نقش های ماندگار هادی حجازی فر است که در کارنامه هنری او ثبت شد و بسیاری از مردم و اهالی سینما هنوز هم او را با این نقش می شناسند.

هادی حجازی فر

بازی در نقش های جدی و شخصیت های اصلی فیلم بار دیگر در فیلم ماجرای نیمروز و رد خون در کنار محمدحسین مهدویان تکرار شد.

هادی حجازی فر در ماجرای نیمروز

هادی حجازی فر

بازی در نقش کمال فرمانده ای تند و خشن و گاهی ملایم اما مقتدر از هادی حجازی فر چهره دیگری هم به دنیای هنر معرفی کرد و جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برایش به ارمغان آورد.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر در گیلدا

هادی حجازی فر که تجربه های مشابهی در فیلم های قبلی اش داشت این بار در فیلم گیلدا به کارگردانی کیوان علیمحمدی و امید بنکدار ایفاگر یک نقش کاملا متفاوت شد.

بازی در نقش یک روحانی تجربه جدیدی برای هادی حجازی فر در دنیای بازیگری بود و یکی از متفاوت ترین نقش های کارنامه هنری او را رقم زد.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر در ژن خوک

ژن خوک فیلمی به کارگردانی سعید سهیلی یکی دیگر از تجربیات متفاوت هادی حجازی فر در دنیای بازیگری بود.

هادی حجازی فر در نقش رضا کیشمیش ژن خوک حسابی با وجود تمام سختی هایی که خودش از آن یاد میکرد خوش درخشید و توانست اثر متفاوت دیگری را در کارنامه هنری اش ثبت کند.

رضا کیشمیش ژن خوک در کنار طنزهای این نقش بخش هایی توام با درام است و نمونه بارز گاهی شادی و گاهی غم است.

هادی حجازی فر و سینا مهراد

هادی حجازی فر در تلویزیون

ورود هادی حجازی فر به دنیای تلویزیون با کارگردانی یک مجموعه به نام کرکره بود که به نویسندگی و کارگردانی خودش در سال 91 ساخته شد و در شب های نوروز سال 93 از شبکه سه سیما پخش شد.

کرکره یک برنامه طنز با هدف نقد مسائل اجتماعی بود که به کارگردانی هادی حجازی فر روی آنتن رفت.

سریال نفس به کارگردانی جلیل سامان در سال 96 اولین تجربه بازیگری هادی حجازی فر در تلویزیون بود که بازی او در این سریال مانند اغلب نقش های او بود.

هادی حجازی فر در سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا سریال جدیدی است که این روزها در حال ساخت است و به زودی در دو فصل 25 قسمتی آماده نمایش میشود.

از تصاویر منتشر شده از این سریال مشخص است که هادی حجازی فر در این سریال ایفاگر نقشی متفاوت است و زیرخاکی یک سریال کمدی و هیجان انگیز است.

هادی حجازی فر و پژمان جمشیدی

هادی حجازی فر در سریال دوپینگ

شبکه سه سیما نوروز 99 با سریال دوپینگ به کارگردانی رضا مقصودی مهمان خانه های مخاطبان است و هادی حجازی فر یکی از بازیگران نقش اصلی این سریال است.

دوپینگ سریالی کمدی است و هادی حجازی فر در این سریال ایفاگر یک نقش طنازانه است و آقای بازیگر باز هم اتفاقی متفاوت را در این سریال تجربه کرد.

هادی حجازی فر

از نقش های جدی تا کمدی هادی حجازی فر در سینما و تلویزیون

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی