هواشناسی

آسمان این استان ها بارانی می شود

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1402کد مطلب : 73344زمان مطالعه : 1 دقیقه
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، امروز (سه شنبه) در مناطقی از استان‌های مازندران، گلستان و خراسان شمالی رگبار پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد.

باشگاه خبرنگاران جوان:امروز در استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل، برخی نقاط گلستان بارندگی و در شمال آذربایجان شرقی برخی نقاط خراسان شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، ارتفاعات مرکزی و جنوبی کرمان، ارتفاعات شمالی و شرقی هرمزگان رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت و در نقاط مستعد گردوخاک پیش بینی می‌شود.

چهارشنبه در اردبیل، گیلان، مازندران بارش پراکنده و در ارتفاعات شرقی استان تهران ارتفاعات مرکزی، کرمان و ارتفاعات شمالی هرمزگان رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

پنجشنبه در شمال آذربایجان‌های غربی و شرقی اردبیل، گیلان، مازندران و همچنین جمعه در اردبیل، ارتفاعات استان‌های آذربایجان شرقی، مازندران و شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

در پنج روز آینده در شرق و شمال شرق کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد گردوخاک رخ خواهد داد. از چهارشنبه تا آخر هفته در شمال غرب و استان‌های ساحلی خزر افزایش نسبی دما رخ خواهد داد.

انتهای پیام/م

آسمان این استان ها بارانی می شود

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : هواشناسی
وبگردی