ورزشگاه های ایران

ورزشگاه های ایران برای بازی های لیگ برتر فوتبال فصل جدید

تاریخ انتشار : 28 مرداد 1398کد مطلب : 2795زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسئول سازمان لیگ فوتبال آخرین وضعیت ورزشگاه های کشور برای برگزاری لیگ برتر فوتبال را تشریح کرد.

آمادگی ورزشگاه ها برای شروع لیگ برتر

مهر:مسئول سازمان لیگ فوتبال گفت:در حال حاضر چهار ورزشگاه آماده شروع لیگ است و چهار ورزشگاه دیگر تا دو روز آینده آماده می شد. 

سعید فتاحی در خصوص کارهای انجام شده در خصوص برگزاری مسابقات لیگ فوتبال گفت:با توجه به همت و پشتکار مسئولین باشگاه ها، وزارت ورزش و جوانان، صنعت و معدن، وزارت نفت الزامات امنیتی ورزشگاها در حال انجام است. 

مسئول سازمان لیگ فوتبال با اشاره به الکترونیکی شدن بلیت ها اظهار داشت:فروش بلیت ها به صورت کاملا الکترونیکی و مردم می توانند از محل کار یا منزل بلیت تهیه نمایند. باشگاه میزبان موظف است که نحوه خرید بلیت را اطلاع رسانی کند و در اختیار مردم بگذارد. 

وی همچنین در خصوص نحوه خریداری کردن بلیت گفت:گیت های ورودی ورزشگاه ها نصب شده است و همه باید از طریق کارت ملی، بلیت خود را خریداری کنند و همچنین باید کارت ملی خود را جهت ورود به ورزشگاه همراه داشته باشند. 

فتاحی افزود:ورزشگاه ها مجهز به دوربین های مداربسته و صندلی ها شماره گذاری شده اند و هواداران و تماشاچیان موظفند روی شماره صندلی درج شده بر روی بلیتشان بنشینند و از طریق دوربین های داخل ورزشگاه شناسایی می شوند. مردم باید با رعایت قوانین به فرهنگسازی این مهم کمک کنند تا ما نیز بتوانیم مانند کشورهای پیشرفته دنیا لیگ برگزار کنیم. 

مسئول سازمان لیگ فوتبال با اشاره به جدید بودن سیستم الکترونیکی مسابقات گفت:از آنجایی که این سیستم جدید است و مردم هنوز آشنایی کامل با آن ندارند امکان دارد در هفته های اول با مشکلات اندکی مواجه شوند و ما ازهواداران خواهش می کنیم صبور باشند. 

فتاحی ادامه داد:دوستان ما در بحث فنی قول داده اند که با مهارت خود و کمک نیروی انتظامی مشکلات را به حداقل برسانند. 

وی در خصوص برگزاری زمان بازی ها گفت:مسابقات روز پنجشنبه 31 مرداد با انجام بازی پرسپولیس و پارس جم جنوبی افتتاح می شود و همچنین 4 بازی دیگر در روز پنجشنبه و جمعه برگزار می شود. 

مسئول سازمان لیگ فوتبال گفت:50 الی60 در صد از ورزشگاه ها برای هفته اول آماده هستن. 4 ورزشگاه در حال حاضر آماده است و 4 ورزشگاه دیگر تا فردا یا پس فردا شب آماده خواهند شد. 

فتاحی از آمادگی طبقه اول ورزشگاه آزادی، امام علی سیرجان ، بنیان دیزل تبریز و شهدای شهر قدس خبر داد و گفت:ورزشگاه های نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن اصفهان، شاهین شهرداری بوشهر، فولاد خوزستان هم تا فردا آماده خواهند شد.

انتهای پیام/م

ورزشگاه های ایران برای بازی های لیگ برتر فوتبال فصل جدید

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
وبگردی