خندوانه

خاطره وضعیت سفید با حضور عباس غزالی در خندوانه

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1395کد مطلب : 30771زمان مطالعه : 2 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه خندوانه حضور یافت و قسمتی از نقشش در سریال وضعیت سفید را اجرا کرد.

"تدائی خاطره وضعیت سفید در خندوانه"

شروعی با شعر و شادی آغازگر یک «خندوانه» دیگر شد و پس از آن عباس غزالی بازیگر جوان کشورمان بی هیچ مقدمه ای به روی صحنه آمد.

وی بعد از استقرار بر جایش گفت:در حال حاضر این فضا منبع انرژی است که من هم در حال تجربه اش هستم.

سپس به درخواست جوان قسمتی از نقشش در «وضعیت سفید» را اجرا کرد.

عباس غزالی در وضعیت سفید
 
بعداز این صحبت ها مسابقه 10 سوالی بین جوان و غزالی مبنی بر حدس شغل برخی از حاضران اجرا شد و در ادامه پس از یک رفت و آمد رسانه ای امیر کربلایی زاده به دعوت غزالی به برنامه آمد و مشغول اجرای استندآپ شد.

او در این راستا اول از عادت های رانندگی تعریف کرد و کسانی را مثال زد. از جمله آن هایی که هنگام رانندگی تنها دو چشمشان از بالای فرمان پیداست، یا کسانی که کلا کج می نشیند و ... .

بعد هم از تخصص برخی در پیچاندن پلیس سر بستن کمربند و مواردی از این دست تعریف کرد تا این که به ماشین هایی رسید که خام آن ها اندازه دوچرخه می ارزد اما پخته شان در حد شاسی بلند است؛ مثل وسیله هایی که سیستم چند میلیونی صوتی دارند و با حضورشان در کوچه ها و خیابان به دی جی های خیابانی تبدیل شده اند.

پس از این صحبت ها باز هم نوبت به عباس غزالی رسید. او از پدرش و آرزوی آن مرحوم که سه سال پیش فوت کرد، این طور گفت:پدرم آرزو داشت تا من را روی پرده سینما ببیند و این اتفاق در فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» هنگامی افتاد که ایشان تازه ما را ترک کرده بودند. اتفاقی که پس از شنیدن کاندیدا شدنم در جشنواره فیلم فجر، سریع به بهشت زهرا رفتم و به او خبر دادم.

غزالی در بخش دیگری قرار شد برای شاد کردن دل چند نفر در بیرون از استودیو چند روز در ماه را به عنوان یک معلم در موسسه خیریه ای که احتمالا متعلق به کودکان کار است، تدریس کند.

اما در آخر پس از رفتن غزالی رامبد از اتفاقاتی که روز دیدارش با ایوبی معاونت سینمایی ارشاد در پارک آب و آتش رخ داد گفت. واقعه ای که در آن او برای گریز از ترافیک حقانی تصمیم به عبور از روی نرده ها می گیرد و بعد با از دست دادن تعادلش از پا از آن ها آویزان می شود و کلاهش می افتد و توجه ها جلب می شود تا اینکه خود را جمع و جور می کند اما این بار پایش در گِل فرو می رود و لنگه ای از کفشش در می آید. هنگام برداشتن کفش گوشی اش در گل می افتد تا اینکه بالاخره با وضعیت نابسامانی به جلسه می رسد.

او پس از تعریف این رخداد از آرامش و صبر و لزوم وجود آن برای پیشبرد بهتر کارها صحبت کرد و در نهایت با آرزوی شفا برای همه بیماران، خوب و خوش و در کنار هم زندگی کردن این قسمت را به پایان رساند.

خاطره وضعیت سفید با حضور عباس غزالی در خندوانه

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/م.ف
وبگردی