پانته آ بهرام

هدیه خاص پانته آ بهرام به موزه برنامه دورهمی + عکس

تاریخ انتشار : 9 فروردین 1397کد مطلب : 66283زمان مطالعه : 4 دقیقه
پانته آ بهرام بازیگر سریال عاشقانه شب گذشته 8 فروردین 1397 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و درباره سختی بازیگری و عاشق شدن در این برنامه صحبت کرد.

پانته آ بهرام مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 8 فروردین ماه 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان پانته آ بهرام بازیگر سریال عاشقانه بود.

گفتگوی مجری دورهمی با بازیگر عاشقانه با موضوع سختی بازیگری آغاز شد و پانته آ بهرام با مطرح کردن این موضوع و به چالش کشیدن آن بحث را آغاز کرد و درباره اعتقاد مهران مدیری به سخت نبودن بازیگری اشاره کرد و در نهایت این بحث با مثالی که مهران مدیری زد و صحبت هایی که در این خصوص انجام داد پایان یافت.

مجری دورهمی درباره سن خانم بازیگر پرسید که بدون هیچ درنگی گفت :من متولد 13 اسفند 1348 هستم.

پانته آ بهرام چگونه بازیگر شد

پانته آ بهرام درباره شروع بازیگری اش گفت :من بازیگری را از سال 70 با تئاتر آغاز کردم و زمانی که این علاقه را در خودم دیدم تئاتر را انتخاب کردم و خداراشکر مسیر درستی را انتخاب کرده ام.

من علاقه زیادی به بازیگر شدن داشتم و از اینکه زندگی های مختلف را تجربه کنم لدت میبردم و همین باعث شد به دنبال علاقه ام بروم و وارد تئاتر شوم و همکاری با جناب مدیری در سال 80 اولین فیلمی بود که کار کردم.

پانته آ بهرام

پانته آ بهرام مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی

مهران مدیری به نقش کوتاه پانته آ بهرام در فیلم هامون اشاره کرد و بازیگر عاشقانه در این باره گفت :من آن زمان هنرجوی بازیگری بودم و به پیشنهاد استادم گلاب آدینه قرار شد از فضایی نزدیک به تماشای بازیگران بروم و زمانی که در پشت صحنه فیلم هامون بودم از من خواسته شد که در یک پلان خیلی کوچک بازی کنم و من واقعا با دهانی باز استاد شکیبایی را نگاه میکردم و این یکی از بهترین تجره های زندگی ام بود.

پانته آ بهرام در ادامه صحبت هایش به داشتن تحصیلات در بازیگری اشاره کرد و گفت :داشتن تحصیلات آکادمیک در هر زمینه کمک کننده است و باعث میشود آدم اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد و کمتر زمین بخورد و اشتباه کند.

بازیگر فیلم کوچه بی نام درباره ترجیح بین تئاتر ، سینما و تلویزیون گفت :من علاقه خاصی به تئاتر دارم و به دلیل آنکه کارم را از آنجا شروع کردم تعصب خاصی به آن دارم و احساس راحتی بیشتری در تئاتر میکنم و به نظرم چون رودر روی تماشاگران نقشت را ایفا میکنی و سانسوری در کار نیست بهتر میتوانی با مخاطب ارتباط برقرار کنی و در کل حال من در تئاتر بهتر است.

مهران مدیری به شخصیت محکمی که پانته آ بهرام در فیلم ها دارد اشاره کرد و درباره این شحصیت از او پرسید که گفت:من تلاش زیادی میکنم که اأم محکمی باشم اما متاسفانه شخصیت درونی شکننده ای دارم و به دلیل اینکه در خانواده ای عاشق پیشه رشد کرده ام داشتن این شخصیت برایم دشوار استاما همیشه برای رسیدن به آن تلاش کرده ام و در ادامه این صحبت مجری دورهمی به حرف پدر پانته آ بهرام که گفته بود :پانته آ اگر پسر میشد من هر روز در کلانتری بودم اشاره کرد.

وقتی مهران مدیری پای سوالات پانته آ بهرام مینشیند

پانته آ بهرام در این بخش از گفتگو به این موضوع که مهران مدیری هیچوقت پای سوالات دیگران ننشسته است اشاره کرد و از خواست که به سوالاتش پاسخ دهد که با موافقت مجری دورهمی دو سوال پرسیده شد.

پانته آ بهرام

پانته آ بهرام و حسین یاری بازیگران سریال عاشقانه

سوال اول پانته آ بهرام از مهران مدیری درباره این موضوع بود که اگر وارد دنیای هنر نمیشدید چه کاری را انتخاب میکردید که مهران مدیری گفت :من اگر وارد این حرفه نمیشدم قطعا زیست شناس میشدم ، چون برادر بزرگم در این زمینه تحصیل کرده بود و من از کودکی با این داستان آشنا بودم و علاقه خاصی به زیست شناسی داشتم .

سوال دوم پانته آ بهرام درباره عاشق شدن مهران مدیری بود که گفت :من بارها گفته ام که 18 بار عاشق شدم و چهارتای آن را با جزئیات تعریف کرده ام و نوزدهمی هم چون همین چند روز پیش اتفاق افتاده نمیتوانم درباره جرئیاتش بگویم و هنوز مطمئن نیستم عشق بوده یا نه...

پانته آ بهرام بازیگر سریال عاشقانه در ادامه صحبت هایش به گریم های سنگینی که تجربه کرده بود اشاره کرد و درباره سختی بازی در نقش های خاکستری گفت و درباره اینکه برای ثابت کردن خودت در این نقش ها باید بیشتر تلاش کنی صحبت کرد و مهران مدیری نیز در تکمیل این صحبت به بازی در نقش زن دوم که اغلب مردم آن را دوست ندارند و پانته آ بهرام در فیلم های زیادی آن را بازی کرده است ، اشاره کرد.

مجری دورهمی درباره عاشق شدن خانم بازیگر پرسید که گفت:به نظر من عشق در همه زندگی جاری است و ما مدام در حال عاشق شدن هستیم و تفکیک عشق از زندگی کار سختی است ، اما من اولین بار در 5 سالگی عشق را تجربه کردم.

در بخش پایانی برنامه پانته آ بهرام با هدیه ای ویژه به موزه دورهمی همه را غافلگیر کرد و گفت:به نظرم یکی از سخت ترین کارهای جهان انتخاب هدیه برای موزه دورهمی بود . من سالهاست که دل نوشته هایی دارم که یکی از آنها 2 سال پیش توسط یک دوست هنرمند با نقره و با خط خوش روی یک تابلو نوشته شد که آن را تقدیم موزه دورهمی میکنم.

هدیه خاص پانته آ بهرام به موزه برنامه دورهمی + عکس

3.927
این مطلب مفید بود ؟216
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی