پاکسازی گوارش
پاکسازی گوارش برای افرادی که از ناراحتی های معده و روده رنج می برند و افرادی که جلوگیری از ابتلا به بیماری های سخت و سرطان های دستگاه گوارش اهمیت دارد به راحتی با مواد گیاهی ممکن است.

اکسیری که باعث شارژ شدن دستگاه گوارش شما می شود

اگر شما دوست داری که دستگاه گوارش سالم داشته باشید و تغییراتی را در بدن تان ببینید مطالب زیر را بخوانید.

بهترین راه برای درمان اختلالات دستگاه گوارش ابتدا باید از شر غذاهایی که باعث ایجاد التهاب در روده می شوند خلاص شوید آنچه که شما باید انجام دهید شامل جابجا کردن غذاهایی که باعث ایجاد التهاب می شوند با غذاهایی که دارای خواص ضد التهاب و ضد سرطان می باشند میشود.

پاکسازی گوارش

ما شما را با ارائه مطالب خوب و جدید و یک اکسیر طبیعی برای رفع این مشکل کمک خواهیم کرد.

اصلی ترین مواد تشکیل دهنده این اکسیر کلم قرمز میباشد که یکی از مغذی ترین سبزیجات پر اهمیت در پاکسازی دستگاه گوارش می باشد. کلم قرمز شامل مواد شیمیایی گیاهی همچون لوتئین ها و سولفورافان می باشد.

این آنتی اکسیدان قوی و قدرتمندی است که با خنثی کردن رادیکال های آزاد که باعث ایجاد انواع بیماری ها بیماری های قلبی و سرطان می شود می تواند کمک به سزایی کند.

اکسیری که به شما معرفی خواهیم کرد یکی از بهترین داروهای طبیعی در درمان دستگاه گوارش می باشد، همچنین در کاهش کلسترول کمک کرده و از ایجاد بیماری هایی از جمله سرطان پستان و پروستات و بیماریهای روده بزرگ جلوگیری میکند.

همچنین قابل ذکر می باشد که کلم قرمز شامل ویتامین های A , C , E, U و فیبر رژیم غذایی و آهن و در آخر منیزیوم می باشد.

اکنون این اکسیر را به شما معرفی می کنیم.

روش تهیه معجون خانگی و گیاهی برای پاکسازی گوارش از مری تا روده

مواد لازم : کلم قرمز، یک خیار، سیب سبز، نعناع تازه و تعداد انگشت شماری ریحان تازه

نحوه آماده کردن :تمام مواد بالا را در یک مخلوط کن مخلوط کنید محصول نهایی که همان اکسیر است به رنگ بنفش در می آید شما حتما باید پس از مخلوط کردن فورا آن را میل کنید.

و توصیه می شود که روزانه یک بار مصرف کنید اکسیری که به شما معرفی کردیم نه تنها در دستگاه گوارش موثر است بلکه فواید دیگری نیز دارد.

برای پاکسازی گوارش


 

کاهش وزن : این مخلوط حاوی کالری کم می باشد ولی در عوض شامل انواع ویتامین ها مواد مغذی و فیبر کافی می باشد و یک برگ برنده ای در کاهش وزن شما باشد.

پیری زودرس : این اکسیر شامل آنتی اکسیدان ها و سطح بالایی از ویتامین A می باشد که از پیری زودرس جلوگیری میکند.

کاهش وزن با داروی گیاهی

سیستم ایمنی بدن : این کسیر غنی از ویتامین C می باشد که عمل کرده سلول های سفید خون را تحریک می کند و به آنها کمک می کند.

سلامت چشم :این اکسیر یک منبع خوبی از ویتامین A می باشد که از فواید ید یا خواص ویتامین A این می باشد که از تشکیل آب مروارید جلوگیری می کند.

کلم برای دستگاه گوارش

فراموشی : این اکسیر شامل آنتوسیانین است که در کاهش دادن پلاک های بدن که باعث ایجاد فراموشی می شوند بسیار اهمیت دارد.

رشد استخوان ها :این اکسیر شامل مواد معدنی زیادی می باشد که به افزایش تراکم استخوان کمک می کند و همچنین در برابر آرتروز پوکی استخوان و التهاب مقاومت می کند.

پاکسازی گوارش , نسخه ی گیاهی ضد فراموشی و سرطان

4.730
این مطلب مفید بود ؟282
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ح.ب/ن
وبگردی