بهرام افشاری و کامبیز دیرباز

تغییر در زمان پخش سریال شرایط خاص

تاریخ انتشار : 6 آذر 1397کد مطلب : 73067زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال شرایط خاص که قرار بود بعد از ایام محرم و صفر از شبکه سه سیما پخش شود با توجه به کنداکتور پخش شبکه سه سیما به سال 98 موکول شد.

پخش سریال شرایط خاص در سال 98

سریال شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی با بازی بهرام افشاری و کامبیز دیرباز سریالی کمدی است که قرار بود در روزهای بعد از ایام محرم و صفر از شبکه سه سیما پخش شود اما در جدول پخش شبکه سه سیما تغییراتی صورت گرفت و پخش سریال شرایط خاص به زمان دیگری موکول شد.

در شرایطی که طبق اعلام قبلی قرار بود بعد از ایام محرم و صفر پخش سریال شرایط خاص آغاز شود ،سریال بانوی عمارت از امشب 6 آذر 1397 روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

سریال شرایط خاص سال 98 پخش میشود

طبق برنامه های اعلام شده در جدول پخش شبکه سه سیما ، به نظر میرسد که پخش سریال شرایط خاص به سال 98 موکول شود.

سریال شرایط خاص

بهرام افشاری و کامبیز دیرباز در سریال شرایط خاص

سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمید نژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی در 36 قسمت 45 دقیقه ای روی آنتن شبکه سه سیما میرود و سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان یکی دیگر از سریال های جدید شبکه سه سیما است که بعد از اتمام پخش بانوی عمارت روی آنتن این شبکه میرود.

بهرام افشاری

بازی بهرام افشاری در سریال شرایط خاص

با پخش این دو سریال جدید در شبکه سه ، پخش سریال شرایط خاص به سال 98 موکول میشود و طرفداران این سریال برای دیدن آن باید تا بهار 98 منتظر بمانند.

سیروس گرجستانی

سیروس گرجستانی در سریال شرایط خاص

سریال شرایط خاص با درون مایه ای کمدی روایتی از دفاع مقدس را در دل خود جای داده است و به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی سیدمرتضی فاطمی برای شبکه سه سیما تولید شد.

کامبیز دیرباز

بازی متفاوت کامبیز دیرباز در سریال شرایط خاص

کامبیز دیرباز، پروانه معصومی،سیروس گرجستانی ، بهرام افشاری، نادر سلیمانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسداللهی، اسدالله یکتا و شهره سلطانی بازیگران سریال شرایط خاص را تشکیل میدهند.

سریال شرایط خاص

عکسی از سریال شرایط خاص

سریال شرایط خاص

مریم سعادت و پروانه معصومی در سریال شرایط خاص

تغییر در زمان پخش سریال شرایط خاص با بهرام افشاری و کامبیز دیرباز

511
این مطلب مفید بود ؟110
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی