کارخانه قالیشویی
در ماه پایانی سال تب و تاب خانه تکانی بسیار بالا می باشد و همه ی درگیری ذهنی افراد داشتن منزلی مرتب و آراسته می باشد.

مجهزترین قالیشویی تهران:قالیشویی ادیب

بی شک اسفند ماه بیشتراز هرچیز دیگر با خانه تکانی و قالیشویی گره خورده است. اکثر مردم در اسفند ماه به خانه تکانی می پردازند.  و بازار قالیشویی ها در این مدت داغ است. اما پیدا کردن یک قالیشویی خوب  با قیمت مناسب بسیار مهم است. و دغدغه بسیاری از مردم در روز های پایانی سال است.  تا ضمن شستشوی خوب و اعلاشویی فرشها ، تحویل سریع و مناسب نیز انجام شود.

قیمت قالیشویی ها توسط اتحادیه قالیشوییان تعیین می شود. و قالیشویی های مجاز باتوجه به نرخ های اعلام دستمزد خدمات را دریافت می کنند. درصورتی که نرخ های قالیشویی بیشتر یا کمتر از نرخ های اعلام شده اتحادیه بود. با دقت بیشتری قالیشویی را انتخاب کنید.

نرخ خدمات بسته به نوع شستشو، نوع دستگاه های قالیشویی و نوع مواد شوینده می باشد. و خدمات رفو نیز کاملا بستگی به فرش دارد و معمولا نرخ ها به صورت توافقی بین مشتری و قالیشویی می باشد.

قبل از تحویل فرش به قالیشویی از اعتبار و سابقه قالیشویی مطلع شوید. فرش ها را به قالیشویی های مجاز تحویل دهید. نوع شستشو را در هنگام تحویل دادن چک کنید . نوع شستشو و خدمات رفو و همچنین نوع فرشها و اندازه در رسید قید می شود. سرویسکارهای جمع آوری فرش باید فرم با نام قالیشویی داشته باشند. هچنین رسید و ماشین قالیشویی نیز مزین به نام قالیشویی باشد.

قالیشویی ادیب در تهران

کارخانه قالیشویی ادیب به عنوان اولین قالیشویی مجاز و رسمی تهران در سال 1340 با 5 نفر پرسنل آغاز به کار کرد.

این قالیشویی با به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا ، پرسنل مرجب و متعهد  در سراسر تهران، کرج، لواسانات، تبریز و … به شهروندان خدمت رسانی می کند.  امروزه کارخانه قالیشویی ادیب با بهره گیری از 112 نفر  با بیش از 10 شعبه در سه استان،و همچنین کادر مجرب آماده ارائه خدمات قالیشویی و خشکشویی مبلمان به مشترکین عزیز است.

تمامی مواد مصرفی و شوینده ها از مواد درجه یک بوده و خدمات قالی شویی ادیب دارای ضمانتنامه کتبی می باشد. ادیب با بیش از 57 سال سابقه درخشان در امر قالیشویی، شستشوی مبل ، اعلاشویی تمامی فرش های دستباف، ابریشمی، نفیس، عتیقه و ماشینی ، موکت و… را با بالاترین کیفیت شستشو می دهد.

تحویل های این کارخانه حتی در ایام بارانی و برفی دو روز کاری می باشد.

کارخانه قالیشویی ادیب تنها قالیشویی در ایران است که مفتخر به دریافت دو دوره متوالی لوح گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سالهای 95 و 96 است.

تخفیفات قالیشویی ادیب در تهران

شایان ذکر است کارخانه قالیشویی ادیب برای تمامی سفارشات آنلاین که در سایت این کارخانه ثبت شوند 20% تخفیف آنلاین در نظر گرفته است. برای استفاده از این تخفیف به قسمت قالیشویی آنلاین سایت ادیب مراجعه نمایید.

.برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین استفاده از مقالات شستشوی فرش و شستشوی مبلمان به adibcarpet.com مراجعه فرمایید.

کارخانه قالیشویی مدرن و مجهز ادیب

45
این مطلب مفید بود ؟41
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی