کارکنان نیروهای مسلح

جزئیات طرح مسکن کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح

تاریخ انتشار : 2 تیر 1398کد مطلب : 3110زمان مطالعه : 2 دقیقه
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از طرح گسترده تری در قالب طرح حکمت برای صاحب خانه شدند کارکنان نیروهای مسلح خبر داد.

طرح حکمت برای کارکنان نیروهای مسلح

فارس:وزیر دفاع گفت:در نیرو های مسلح طرح گسترده تری در قالب طرح حکمت وجود دارد که بر اساس آن کارکنان با 15 سال خدمت صاحب خانه شوند. 

امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه مراسم امضا تفاهم همکاری ساخت 100 هزار واحد مسکونی بین وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای اظهار داشت:ما در این توافق نامه کارگروه مشترکی را میان دو وزارت خانه پیش بینی کردیم تا نیازمندی ها را برسی کنند، اگر بتوانیم از امکانات و مقدورات دو وزارت خانه استفاده کنیم می توانیم بخش اعظمی از نیاز در این بخش را تأمین کنیم. 

وی افزود:تامین مسکن نیروهای مسلح یک کار جاری است و این 100 هزار واحد به اقدامات مسکن سازی نیروهای مسلح اضافه می شود ، قرار است این 100 هزار واحد مسکونی را در ظرف 3 سال باقی مانده دولت انجام دهیم، اراده جدی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و وزارت راه و شهرسازی و بانک ها برای تحقق این تفاهم نامه وجود دارد. 

وزیر دفاع گفت:در نیرو های مسلح طرح گسترده تری در قالب طرح حکمت وجود دارد که بر اساس آن کارکنان با 15 سال خدمت صاحب خانه شوند. البته عقب ماندگی های وجود دارد که باید جبران شود. 

وی افزود:نیروهای مسلح زحمت کش ترین قشر جامعه هستند که بخشی از مهمترین کارها یعنی تامین مرزها و حراست از مرزها در صعب العبور ترین مناطق را برعهده دارند و گاها چندین ماه در مرزها باقی می مانند و وزارت دفاع هم وظیفه دارد بخشی از نیازهای آنها را تامین کنند. 

امیر حاتمی تأکید کرد:البته بخش اعظمی از منابع مالی را خود نیروها تامین می کنند و اگر نگاه واقع بینانه ای به خطراتی که متوجه نیروهای مسلح است بشود همه از این اقدام خوشحال می شوند.

انتهای پیام/م

جزئیات طرح حکمت مسکن کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب : بازار مسکن
وبگردی