کاهش سایز

کاهش سایز بدون هیچ زحمتی + دستور

کد مطلب : 57689زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از یک نوشیدنی و معجون کاملا طبیعی برای لاغری و کاهش وزن بسیار موثر است و کمک بسیاری به کاهش سایز بدن می کند.

کاهش سایز راحت با معجون طبیعی جو و لیمو

دستورالعملی که در این بخش از تناسب اندام نمناک ارائه می دهیم یکی از طبیعی ترین دستورالعمل ها برای کاهش وزن می باشد که از 3 ماده طبیعی تشکیل می شود و برای کاهش وزن بسیار موثر می باشند. استفاده از این دستورالعمل می تواند در کاهش کلسترول ، از بین بردن سموم و سکته قلبی و سکته مغزی موثر باشد. یکی از مواد اصلی این دستورالعمل شامل سیب می شود.

بر خلاف تعداد اندکی از افراد که فکر می کنند خوردن میوه می تواند باعث چاقی شود اما این حقیقت ندارد و تنها یک فکر اشتباه می باشد چرا که خوردن میوه به دلیل خاصیت کاهش وزنی که دارد می تواند بسیار سالم باشد و خوردن آن هیچ مشکلی ندارد.

بنابراین نتیجه می گیریم که خوردن میوه ها برای لاغری و کاهش سایز می تواند تایری فراتر از آنچه که تصورش را داشته اید را مشاهده نمایید و سبزیجات نیز هم چنین تاثیری را دارند.

چرا سیب سبز در لاغری موثر است ؟

کاهش سایز

چرا کاهش سایز با سیب سبز راحت است؟

سیب سبز حاوی ترکیبات جالب و غنی می باشد و خوردن آن باعث کاهش سایز ما می شود و جهت اطلاع بیشتر شما ما مواد تشکیل دهنده سیب سبز را به شما بیان می کنیم که سیب سبز حاوی مقدار زیادی فیبر رژیمی و غنی از ویتامین گروه B می باشد که از تبدیل کربوهیدرات به چربی جلوگیری می کند و جالب است که بدانید سیب سبز حاوی مقداری سدیم می باشد و از کالری کمی برخوردار می باشد چرا که یک سیب سبز کامل حاوی 80 کالری می باشد.
یکی دیگر از خواص سیب سبز این است که باعث جذب قند در روده می شود ، بنابراین از انتشار ناگهانی هورمون انسولین جلوگیری می کند و این میوه فواید زیادی دارد که توصیه می شود روزانه یکی از این میوه را مصرف کنید تا خواص شگفت انگیز آنرا روی بدن مشاهده کنید.

مواد لازم:

  • 125 گرم جو
  • 1/2 لیتر آب معدنی
  • 1 عدد لیمو
  • 2 عدد سیب( ترجیحاً سیب سبز)
 کاهش سایز با طب سنتی

طرز تهیه نوشیدنی کاهش سایز کاملا طبیعی :

سیب را قطعات کوچک تقسیم کنید.
آب معدنی را داخل مخلوط کن بریزید و قطعات سیب را نیز به آن اضافه کنید.
سپس جو را نیز به مخلوط کن اضافه کنید و آنرا به خوبی مخلوط کنید تا مخلوط بدست آمده کاملا یک دست باشد و مخلوط بدست آمده را در ظرفی بریزید و در آخر آب لیموی تازه را روی مخلوط بریزید و به خوبی هم بزنید
می توانید کمی هم به این مخلوط سس سویا اضافه کنید و قبل از خواب از این نوشیدنی استفاده کنید تا تاثیرش را ببینید.
توجه : از این مقدار نوشیدنی باید به مدت 7 روز استفاده کنید.

کاهش سایز راحت و سریع با سیب سبز و جو + روش

3.735
این مطلب مفید بود ؟269
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ ف.ن
وبگردی