کریم انصاری فرد

واکنش المپیاکوس به فروش کریم انصاری فرد و فورتونیس

تاریخ انتشار : 24 دی 1396کد مطلب : 62878زمان مطالعه : 1 دقیقه
باشگاه المپیاکوس به طور مطلق اخبار روزهای اخیر مبنی بر آماده شدن چمدان های کریم انصاری فرد و فورتونیس جهت انتقال به تیم های چینی و روسی را رد کرده است.

باشگاه المپیاکوس فروش کریم انصاری فرد و فورتونیس را رسما رد کرد

از زمانیکه کریم انصاری فرد لژیونر تیم ملی کشورمان بهباشگاه المپیاکوس پیوسته مورد توجه باشگاه های چینی قرار گرفته است. یکی از باشگاه های سوپر لیگ چینی پیشنهادی برای این انتقال به المپیاکوس داد که با پاسخ منفی این تیم یونانی رو به رو شد.

المپیاکوس تمایلی به فروش کریم انصاری فرد ندارد، هر چند که چینی ها پیشنهاد رسمی را ارائه کرده اند، اما باشگاه یونانی حاضر به از دست دادن لژیونر ایرانی نیست.

کریم انصاری فرد با 8 گل در صدر جدول برترین گلزنان در لیگ یونان قرار دارد.

به نقل از سایت اسپورت اف ام یونان، شایعات فروش کریم انصاری فرد و فورتونیس باید متوقف شوند، زیرا پاسخ باشگاه المپیاکوس مشخص شده است! قرمزهای آتنی تاکید کردند که این 2 بازیکن فروشی نیستند و برنامه ای هم برای این کار طراحی نکرده اند.

کریم انصاری فرد

پاسخ المپیاکوس به فروش کریم انصاری فرد و فورتونیس

باشگاه المپیاکوس به طور مطلق اخبار روزهای اخیر مبنی بر آماده شدن چمدان های انصاری فرد و فورتونیس جهت انتقال به تیم های چینی و روسی را رد کرده است.
رسانه یونانی در ادامه این خبر نوشته است:شنبه گذشته سناریوهایی مبنی بر پیشنهاد چینی برای کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی تیم المپیاکوس مطرح شد. یک تیم روسی نیز به دنبال فورتونیس از المپیاکوس بود. در این میان باشگاه آتنی سناریوی فروش این 2 بازیکن را رسما رد کرده و آن را در برنامه های خود قرار نداده است.

واکنش المپیاکوس به فروش کریم انصاری فرد و فورتونیس

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از تسنیم / ر
وبگردی