مرتب کردن کمد
اگر میخواهید کمد لباس هایتان همیشه مرتب باشد و برای پیدا کردن لباس هایتان مشکلی نداشته باشید باید از این ترفندها برای چیدمان کمدتان کمک بگیرید.

تکنیک های مرتب کردن و مرتب نگه داشتن کمد لباس

شاید شما هم جزو افرادی هستید که تعداد لباس هایتان خیلی زیاد است و انبوه لباس هایتان را نمیدانید چگونه مرتب کنید، مرتب کردن لباس ها و چیدمان آن ها داخل کمد و کشو ها نیازمند به کار گیری برخی ترفندها است که در این بخش از نمناک با آن ها آشنا میشوید. چیدمان مرتب لباس ها داخل کمد باعث میشود وقتی دنبال یک لباس میگردید آن را راحت تر پیدا کنید.

نحوه تا کردن و چیدن لباس در کشو

برای اینکه تاپ و تیشرت هایتان جای کمتری در کشو اشغال کنند باید آن ها را مانند تصویر زیر تا کنید، وقتی لباس ها به این روش تا شوند موقع انتخاب لباس همه لباس ها قابل دید هستند و لازم نیست برای پیدا کردن لباس مورد نظرتان کشو را به هم بزنید.

تا کردن لباس

نحوه تا کردن لباس های داخل کشو

فکری به حال شال و روسری ها بکنید

برای شال و روسری ها چوب رختی های مخصوصی در بازار وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوانید شال و روسری هایتان را نظم دهی کنید و دسترسی به آن ها را آسان کنید.

جایی برای اکسسوری ها

درب کمد بهترین جا برای اکسسوری هایی مانند کمربند، کراوات و کلاه است به این صورت که به درب کمد از داخل تعدادی میخ بزنید و اکسسوری هایتان را از میخ ها آویزان کنید به همین راحتی.

نظم دهی کمد لباس

نظم دهی اکسسوری ها داخل کمد

نحوه نگهداری از بوت ها

بوت ها را داخل کمد به راحتی نگهداری کنید به این شکل که آن ها را آویزان کنید، آویزان کردن بوت ها باعث میشود شکل ظاهری آن ها بهتر حفظ شود و جای کمتری اشغال کنند.

نظم دهی به زیورآلات

برای نظم دهی و مرتب کردن زیورآلات و اکسسوری هایی ماننند عینک آفتابی میتوانید از یک ایده خلاقانه استفاده کنید به این صورت که تعدادی قاب در سایز های مختلف به دیوار بزنید و با میخ های کوچک زیورآلات تان را داخل آن ها آویزان کنید.

چیدمان کشو لباس

مرتب کردن زیورآلات و اکسسوری ها

 

مرتب کردن کمد و چیدمان حرفه ای لباس ها + ترفندها

4256
این مطلب مفید بود ؟20452
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : کمد لباس
وبگردی