کنسرت نمایش سی

کنسرت نمایش سی سال آینده دوباره روی صحنه میرود

تاریخ انتشار : 13 آبان 1396کد مطلب : 59218زمان مطالعه : 1 دقیقه
کنسرت نمایش سی به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی سهراب پورناظری سال آینده روی صحنه میرود.

همایون شجریان کنسرت نمایش سی را روی صحنه میبرد

همایون شجریان خواننده مطرح کشورمان سال آینده کنسرت نمایش سی را روی صحنه میبرد. نمایش سی با بازی سحر دولتشاهی ، مهدی پاکدل و بهرام رادان به مدت سی شب در کاخ سعادت آباد روی صحنه رفت.

کنسرت نمایش سی با آواز همایون شجریان و آهنگسازی سهراب پورناظری سال آینده در تهران، شیراز و چند شهرِ دیگر روی صحنه می رود.

کنسرت نمایش سی

کنسرت نمایش سی به خوانندگی همایون شجریان

این کنسرت نمایش بر اساسِ سه داستان از داستان های شاهنامه (زال و رودابه، رستم و اسفندیار و رستم و سهراب) از 16 مردادماه سال جاری توسط موسسه دل آواز و بارانا با مدیریت «تهمورس پورناظری» در مجموعه فرهنگی - تاریخی سعدآباد به مدت سی شب روی صحنه رفت. نویسندگی این اثر را «نغمه ثمینی» برعهده داشت و «علی اصغر دشتی» نیز کارگردانی بخشِ نمایشی آن را انجام داده بود؛ بهرام رادان، سحر دولتشاهی، صابر ابر، مهدی پاکدل، حسین صوفیان و بانیپال شومون نیز به عنوان بازیگر در این پروژه حضور داشتند.

هم اکنون حمید نعمت الله (کارگردان شناخته شده سینما) مشغول ساختِ فیلمی براساسِ این کنسرت-نمایش است که با 120 هزار مخاطب، توانست رکورد تعداد مخاطبانِ اجرای زنده در ایران که پیش از این در اختیار کنسرت «چرا رفتی» بود را بشکند.

کنسرت نمایش سی سال آینده دوباره روی صحنه میرود

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی