سحر دولتشاهی

جواب سحر دولتشاهی به شایعات خیانت همایون شجریان

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93683زمان مطالعه : 2 دقیقه
زوج همایون شجریان و سحر دولتشاهی که با ماجرای خیانت همایون شجریان وارد حاشیه های زیادی شده بودند سحر دولتشاهی جواب تندی به تمام این شایعات داد.

کامنت تند سحر دولتشاهی در پاسخ به پست جنجالی همایون شجریان

همایون شجریان و سحر دولتشاهی زوج هنرمند و محبوب این روزها با حواشی مختلفی روبرو بودند، شایعه خیانت همایون شجریان به سحر دولتشاهی و سقط جنین سر و صدای زیادی را در فضای مجازی به راه انداخت تا جایی که پسر خسرو آواز ایران که جزو بی حاشیه ترین هاست، با انتشار یک پست موقت به آن واکنش نشان داد، سحر دولتشاهی بازیگر سریال افعی تهران به پست آقای خواننده بی تفاوت نبود و با یک کامنت تند و تیز پاسخ یاوه گویان را داد. در ادامه این بخش از نمناک کامنت عصبانی و خبرساز سحر دولتشاهی برای همایون شجریان درباره حواشی اخیر را مشاهده می کنید.

سحر دولتشاهی بازیگر سینما و تلویزیون که زندگی خصوصیش بارها مورد قضاوت قرار گرفته و او هر بار به دنبال حواشی مختلف سکوت اختیار نموده، بالاخره مهر سکوت را شکست و درباره حواشی اخیر واکنش تندی نشان داد، واکنشی که از نظر کاربران مانند پست جنجالی همایون شجریان از هر دوی این هنرمندان بعید بود!

سحر دولتشاهی بازیگر نقش روانشناس در افعی تهران زیر پست موقت همایون شجریان کامنت متفاوتی را منتشر کرد و نوشت:

چقدر بیکارین و بی مغز خدا یا شفاتون بده یا از روی زمین برداره شما رو…

سحر دولتشاهی

کامنت سحر دولتشاهی برای همایون شجریان

همایون شجریان در واکنش به خبر جدایی‌اش از «سحر دولتشاهی» با انتشار پستی در صفحه‌اش نوشته بود:

«عزیزان دل… به این مزخرفات توجه نکنید… نه خیانتی در کار من و سحر جان بوده… نه بچه‌ای که بخواد انداخته بشه… تا همیشه حمایت و رفاقت پابرجاست… خسته شد صبر ما…»

جواب سحر دولتشاهی به شایعات خیانت همایون شجریان

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی