بارسلونا بیلبائو

بارسلونا به بیلبائو باخت و سوپرجام را هم نگرفت

تاریخ انتشار : 29 دی 1399کد مطلب : 61941زمان مطالعه : 2 دقیقه
اتلتیک بیلبائو در شب اخراج لیونل مسی توانست بارسلونا را شکست دهد و قهرمان سوپرجام اسپانیا شود.

تابناک ورزشی: بارسلونا یکشنبه شب در فینال سوپرجام اسپانیا برابر اتلتیک بیلبائو قرار گرفت و 3 بر 2 مغلوب شد تا فرصت قهرمانی را از دست بدهد. 

در نیمه اول دو تیم بازی چشم نوازی را به نمایش نگذاشتند و تا دقیقه 40 توپی از خط دروازه ها رد نشده بود. در این لحظات بود که همکاری جوردی آلبا و لیونل مسی توپ را به آنتوان گریزمان رساند و مهاجم فرانسوی نتیجه را یک بر صفر کرد. شادی آبی اناری ها کمتر از دو دقیقه دوام داشت و دی مارکوس گل مساوی را به ثمر رساند.

شرایط در نیمه دوم هم تقریبا مشابه بود. کمی بازی بهتر شده بود و دوباره گریزمان گلزنی کرد. مهاجم بارسا در دقیقه 77 نتیجه را 2 بر یک کرد. در حالی که به نظر می رسید آبی اناری ها نخستین جام خود را در این فصل به دست آورند دروازه شان در لحظات پایانی باز شد. آسیر ویالیبره نتیجه را 2 بر 2 کرد تا بازی در وقت های اضافه دنبال شود. 

تنها چهار دقیقه از وقت های اضافه گذشته بود که اینیاکی ویلیامز با یک ضربه زیبا دروازه بارسا را برای سومین بار باز کرد. آبی اناری ها که نمی خواستند جام را از دست بدهند برای گلزنی تلاش کردند. در چنین شرایطی اتلتیک چند فرصت داشت داشت تا اختلاف را بیشتر کند اما توپ هایش به گل تبدیل نشدند. در دقیقه 119 مسی به دلیل خطا روی بازیکن اتلتیک کارت قرمز دریافت کرد و از بازی اخراج شد. لحظاتی بعد داور سوت پایان را زد و شاگردان مارسلینو قهرمان شدند.

شرح گل های بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

بارسلونا 1-0 اتلتیک بیلبائو؛ آنتوان گریزمان:آلبا توپ را به مسی داد، ضربه او به دفاع برخورد کرد، توپ مقابل پای گریزمان افتاد و گل!

بارسلونا 1-1 اتلتیک بیلبائو؛ اسکار دی مارکوس:دی مارکوس سانتر ویلیامز را در میان غفلت مدافعان بارسلونا وارد دروازه تراشتگن کرد.

بارسلونا 2-1 اتلتیک بیلبائو؛ آنتوان گریزمان:آلبا از جناح چپ حرکت کرد و پاس کاتبکش را به گریزمان رساند تا او به آسانی دروازه سیمون را باز کند.

بارسلونا 2-2 اتلتیک بیلبائو؛ آسیر ویالیبره:ضربه ایستگاهی مونیائین را ویالیبره تازه وارد به تور دروازه چسباند.

بارسلونا 2-3 اتلتیک بیلبائو؛ اینیاکی ویلیامز:مدت زیادی از شروع بازی در وقت های اضافی نگذشته بود که ضربه شاهکار ویلیامز در دقیقه 94 وارد دروازه بارسلونا شد.

انتهای پیام/م

بارسلونا به بیلبائو باخت و سوپرجام را هم نگرفت

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : بارسلونا
وبگردی