شب کوک

علی پورصاحب برنده برنامه “شب کوک” با جایزه صد میلیونی + عکس

تاریخ انتشار : 14 فروردین 1395کد مطلب : 28957تعداد نظرات : 2 نظر
شب گذشته برنامه “شب کوک” با معرفی چهار خواننده برتر به کار خود پایان داد و علی پورصاحب برنده صد میلیونی این برنامه شد.

علی پورصاحب برنده برنامه شب کوک 

 شب کوک در نخستین مرحله از پخش خود، 4 نفر را به عنوان برگزیدگان نهایی خود معرفی کرد. این چهار نفر با رای مردمی به مرحله نهایی رسیدند و با رای داوران برنامه به عنوان نفر اول تا چهارم معرفی شدند.

در نخستین دوره ی برنامه شب کوک علی پورصاحب به عنوان نفر نخست این مسابقه معرفی و سهیل سلیمانی نفر دوم، آرمان فاطمی نفر سوم و مصطفی مهدی نفر چهارم شد.

به نفر نخست 6 سکه بهار آزادی و تهیه آلبومی با هزینه 80 تا 100 میلیون تومان و همچنین خواندن تیتراژ یکی از برنامه های تلویزیونی هدیه داده شد. این هدیه برای نفرات دوم تا چهارم هم در نظر گرفته شده، تنها با این تفاوت که به نفر دوم 5 سکه، نفر سوم 4 سکه و نفر چهارم 3 سکه بهار آزادی تعلق می گیرد. تهیه آلبومی با هزینه 80 تا 100 میلیون تومان و همچنین خواندن تیتراژ یکی از برنامه های تلویزیونی جوایزی است که به هر چهار برگزیده مسابقه «شب کوک» تعلق گرفت.

قرار است امشب قسمت خداحافظیِ برنامه شب کوک از شبکه نسیم به روی آنتن برود.

داوران شب کوک

شب کوک ، اسامی و مبلغ جایزه برندگان مسابقه شب کوک

3.960
این مطلب مفید بود ؟4713
برگرفته از تسنيم - / ک
برچسب : شب کوک
2 نظر به ثبت رسیده است
بی نام 1395-01-14
بنظر من اصلا انتخابشون عادلانه نبود مصطفی مهدی خیلی خیلی بهتر از نفر دوم وسوم بود اما نمیدونم چرا داورا در حقش بی انصافی کردن با اینکه سهیل اصلا صداش خوب نیس اما همش میگن پدیده اس البته بخاطر سنش و خوانندگی هم ربطی به سن نداره این حرف مسخرس وفقط توجیح بی انصافیشونه
55
بيننده شب کوک1395-01-16
واقعا جاي تاسف داره. انتخاب سهيل سليماني در جايگاه دومي از نظر هر بيننده اي که در موسيقي حتي سر رشته اي ندارد تعجب بر انگيز بود.
66
وبگردی