پوریا حیدری
“بیوگرافی پوریا حیدری” خواننده و داور برنامه شب کوک به همراه عکس و مصاحبه جدید پوریا حیدری را در سایت نمناک ببینید.

بیوگرافی پوریا حیدری + عکس جدید

نام:پوریا
نام خانوادگی:حیدری
تاریخ تولد:1360/7/29
محل تولد: تهران
پیشه:آهنگساز ، تنظیم کننده و خواننده
--------------------------------------------------------------------
پوریا حیدری

زندگینامه پوریا حیدری

پوریا حیدری متولد 29 مهر 1360 در تهران، آهنگساز – تنظیم کننده و خواننده ایرانی است. پوریا پسر داوود حیدری از مجری و هنرمندهای عرصه های رادیویی است وی از سال 68 وقتی تنها 8 ساله بود موسیقی رو با ساز پیانو شروع کرده است و سال 79 اولین کارش آلبوم پونه انتشار یافته است.
پوریا حیدری و مادرش

مادر و خواهر پوریا حیدری

ازدواج پوریا حیدری

ماجرای خبر ها و عکس های مربوط به ازدواج پوریا حیدری صحت ندارید و او مجرد و هنوز ازدواج نکرده است.

فعالیت هنری و آثار پوریا حیدری

او در بیش از 17 آلبوم موسیقی خواننده های مشهور ایرانی بعنوان تنظیم کننده و آهنگساز حضور داشته است و در بیست سه فیلم متن موسیقی را کار کرده است
آهنگسازی و تنظیم کننده آلبوم های :داوود حیدری،مسعودامامی،مجتبی کبیری،قاسم افشار، امیر کریمی،بابک جهانبخش،فرزادفرزین،نیمامسیحا،حمیدحامی،مهدی یغمایی،حمید عسکری،رضا صادقی،محمداصفهانی،عمادطالبزاده و…
موسیقی اولین کنفرانس سران کشورهای اسلامی
سه آهنگ به همراه پدرش خوانده و تنها آهنگ تکی خودش ( بیست و نُهِ هفت ) هست
پوریا حیدری

زندگینامه پوریا حیدری

یاد بگیریم توهین نکنیم

پوریا حیدری :فقط یک چیز را یاد بگیریم که زود قضاوت نکنیم اجازه بدهیم راجع به هر چیزی که فکر می کنیم یک مقدار زمان بگذرد، متاسفانه جامعه ی ما جامعه ای شده که راجع به هر چیز خیلی زود قضاوت می شود و متاسفانه به خیلی از دوستان من و خود من خیلی از توهین ها شد و خیلی از توهین ها می شود جامعه ای شده ایم که خیلی راحت به هم توهین می کنیم، بدون فکر و بدون اینکه حتی به این موضوع فکر کنیم که ما به چه کسی و برای چه توهین می کنیم واساسا ما چرا باید به کسی توهین کنیم؟
ما اگر از کسی بدمان می آید اصلا نمی بینیمش و می گوییم تو بد هستی و او را کنار می گذاریم، طرد شدن بزرگترین تنبیه است برای یک آدم ولی توهین نه، توهین شخصیت خود ادم را زیر سوال می برد من اگر به کسی توهین بکنم در وهله ی اول شخصیت خودم را کوچک کرده ام. آن ادم اگر سکوت کند بزرگترین جواب را به من داده است توروخدا خواهش می کنم که به هم احترام بگذاریم، به ادم های دوروبرمان اجازه بدهیم و زمان بدهیم و ببینیم چکار می خواهند بکنند و زود قضاوت نکنیم. ممنونم از لطفتان، پوریا عاشق شماست ؛
 سحر قریشی ، حمید عسکری و پوریا حیدری

سلفی سحر قریشی ، حمید عسکری و پوریا حیدری

جنجال در شب کوک سری قبل

پوریا حیدری در برنامه شب کوک بعنوان داور حضور دارد،رفتار او با یکی از هنرجو ها در این برنامه جنجالی شد،ماجرا از این قرار بود که :
یکی از جوانان به روی صحنه آمد و تا خواست شروع به خواندن کند، حتی پیش از آن که یک بیت را به طور کامل بخواند، پوریا حیدری، داور برنامه از وی خواست که ادامه ندهد و قطع کند!
صدای آن جوان، ای بسا مناسب نبود ولی اخلاق و ادب حکم نمی کرد که او را در برابر تماشاگران حاضر در استودیو بینندگان خانه ها، این گونه تحقیر کنند و حس همدردی را در بین بسیاری از مردم نسبت به او برانگیزند، به طوری که حتی مجری برنامه هم کوشید به نوعی از وی دلجویی کند.
پوریا حیدری و باربد بابایی

پوریا حیدری و باربد بابایی

 

مصاحبه با پوریا حیدری

پوریا حیدری نامی آشنا و پرسابقه در موسیقی کشورمان است ، از وی تا کنون آثار بسیار موفقی را با صدای خوانندگانی جون بابک جهانبخش ، حمید عسکری ، عماد طالب زاده و …. شنیده ایم ؛ گفت و گویی را با او انجام دادیم که در ادامه می خوانید.
 
از چند سالگی وارد عرصه ی موسیقی شدیدو فعالیت حرفه ای تان را از کجا آغاز کردید؟
 
از نه سالگی پیانو را شروع کردم و اولین کارم که وارد بازار شد در آلبوم پونه به خوانندگی داوود حیدری پدرم بود.
 
کمی از فعالیت های این روزهایتان و اینکه در حال حاضر مشغول چه کاری هستید توضیح دهید
در حال حاضر موسیقی متن فیلم پارادایس به اتمام رسیده و مشغول آهنگسازی برای یک برنامه به نام صندوق هستم . در حال آماده شدن برای شروع قسمت بعدی شب کوک ، آلبوم حمید عسکری و ارکستر عماد طالب زاده هستم.
 
برنامه ی صندوق برای کدام شبکه است و محوریت برنامه چیست؟
برنامه ی صندوق یک برنامه ی ترکیبی است که فعلا نمی توانم راجع به محتوای آن توضیحی بدهم احتمالا این برنامه برای شبکه 3 است که هنوز ساعت پخش آن دقیقا مشخص نیست و احتمالا قبل از اخبار ساعت 22 شبکه سه یا بعد از اخبار پخش شود . ولی خب برنامه ی جالبی است که به طور کلی راجع به صندوق هاست مثل صندوق بازنشستگی و غیره که یک سیر تکاملی خیلی خوبی دارد و یک سری آیتم هایی دارد که در آن با چهره ها ، بازیگران و احتمالا خواننده ها مصاحبه می شود.
پوریا حیدری و دوستان

پوریا حیدری و دوستان در اروپا

اگر امکان دارد راجع به آلبوم حمید عسکری و اینکه چند کار در این آلبوم دارید کمی توضیح بدید
الآن نمیتوانم راجع به آلبوم حمید توضیحی بدهم به این خاطر که تازه کار شروع شده و هنوز هم معلوم نیست که ، چه کسی چند تا کار در این البوم دارد ولی امیدوارم که آلبوم موفقی باشد مثل همیشه که کارهای حمید خوب بوده و شنیده شده دراین آلبوم همگی سعی داریم که متفاوت تر از همیشه باشیم. حتی اگرهم من در این آلبوم قطعه ای نداشته باشم و یا شهاب اکبری و همان تیم قبلی هم در این آلبوم کار نداشته باشند، ما همه با هم دوست هستیم و قلبمان بسیار بسیار زیاد برای هم می تپد بخاطر اینکه حمید جزء مهربان ترین و دوستداشتنی ترین آدمهایی است که من در زندگی ام دیده ام و برادرانه دوستش دارم و همیشه برایش آرزوی خوبی و پیروزی کرده ام و الآن هم در خدمتش هستم و امیدوارم که این آلبوم، آلبوم خوبی شود و هرچندتا آهنگی که دراین آلبوم داشته باشم باعث افتخار زندگی من است.
 
چند وقت پیش آهنگ بیست و نه هفت به خوانندگی و آهنگسازی خودتان منتشر شد آیا قصد داری خوانندگی را به طور جدی تر دنبال کنید؟
بله من به احتمال زیاد یک مقداری به خوانندگی جدی تر نگاه می کنم و سعی کرده ام چیزی را که اجرا می کنم یک مقداری متفاوت تر با بقیه ی دوستانی که با آنها کار کرده ام جلو برم یعنی دیدم یک مقداری نسبت به کارهایی که برای خودم کارمی کنم فرق کند امیدوارم که موفق باشم . می دانم که یک مقدار سخت است و ممکن است خیلی ها نپسندند و دوست نداشته باشند اما هدف من این است که آن چیزی را که فکر میکنم اجرا کنم که شاید خیلی ها هم نپسندند ولی امیدوارم آن قشری که این مدل خواندن را دوست دارند زیاد از دستم ناراضی نباشند.
کار بعدی هم در دست تولید دارم که به امید خدا بعد از ایام ماه صفراین کار را پخش میکنم که یک کار آرام است و هنوز اسمی هم برایش انتخاب نکرده ام.من در کارهایی که خوانده ام زیاد مدنظرم این نیست که اتفاق عجیب و غریبی را ایجاد کنم و فقط چیزی را که در آن مقطع از زندگی ام فکر می کنم را می خوانم و پخش میکنم که ممکن است خیلی ها دوست داشته باشند و خیلی ها دوست نداشته باشند مهمتر از این آنست که من ادعایی هم در زمینه ی خوانندگی ندارم من یک آهنگسازی هستم که آن مقطع از زندگیم را می خوانم فقط همین.

در صفحه ی شخصی تان گفته بودبد موزیک ویدئوی این قطعه هم به زودی منتشر خواهد شد ؛ در ساخت این موزیک ویدئو با چه عواملی کار کردید و چه زمانی منتشر می شود ؟
موزیک ویدئو و این مسائل هم مثل همان کاری است که خودم خوانده ام و زیاد دوست ندارم که اتفاق های عجیب و غریبی در آن بیفتد و دقیقا همان حال و حسی را که دارم خیلی آسان دوست دارم نشان دهم . یک موزیک ویدئوی خیلی خیلی ساده است و عوامل آنچنانی ندارد، کارگردانش نوید وثوقیان عزیز است خیلی خیلی ساده به این موضوع نگاه می کنیم و این کاملا اصرار من بود که یک موزیک ویدئویی میخواهم که راحت باشد و واقعی باشد و مطمئنا ببینید خودتان هم متوجه می شوید هیچ اتفاق عجیبی در آن نمی افتد و فقط حس خودم در آن لحظه است.

عکسهای پوریا حیدری

عکسهای پوریا حیدری

به نظرتان ویدئو کلیپ در کشور ما چه جایگاهی دارد و چقدر می تواند به عنوان یک ویترین در دیده شدن یک اثر موثر باشد؟
ببینید اولا من در جایگاهی نیستم که بگویم ویدئو کلیپ چه جایگاهی در ایران دارد بخاطر اینکه من شغلم چیز دیگری است این را باید از کسی پرسید که کارش ویدیو کلیپ است اما چیزی که هست اصولا این است که ویدیو کلیپ یکی از مهمترین و اساسی ترین اتفاقاتی است که برای معرفی یک خواننده و یک موزیک در جهان می افتد و فقط مختص ایران نیست که بخواهیم راجع به آن نظر دهیم چیزی است که در تمام جهان وجود دارد و این مثل تبلیغات یک خواننده می ماند همانطور که خیلی از شرکت های بزرگی که هم معروف هستند همچنان احتیاج به تبلیغات و دیده شدن دارند و همینطور خواننده هایی که خیلی معروف هستند باز هم احتیاج به تبلیغات و دیده شدن از طریق ویدئو کلیپ یا هر چیز دیگری دارند به نظر من کسی که دارد کارش را آغاز می کند بازهم احتیاج به دیده شدن از طریق ویدیو کلیپ دارد و این موضوع را می توانیم در کشور خودمان با طی کردن مراحل اخذ مجوز و تمام این برنامه ها انجام دهیم و به امید خدا بتوانیم به صورت رسمی و قانونی آن را منتشر کنیم، خیلی ها اشتباه می کنند و یک سری مسیرهای دیگر را می روند که منطقی هم نیست و اتفاق خوبی هم درانتهای آن وجود ندارد من پیشنهاد می کنم که اگر خواستیم این کار را بکنیم الان مسئولین موقعیتی را مهیا کرده اند که بتوانیم از طریق قانونی مجوز بگیریم و کار کنیم و کارمان را درست انجام دهیم که به امید خدا همین روند هم پیش برود.
خب برویم به سراغ شب کوک برنامه ای موسیقیایی به تهیه کنندگی هادی دمیرچی و کارگردانی و اجرای باربد بابایی که خیلی زود توانست جایگاه خود را در بین مخاطبان پیدا کند :چطور شد که به شب کوک دعوت شدید؟
من با صحبتها و توافق هایی که انجام شد با باربد بابایی نازنین و هادی دمیرچی به این نتیجه رسیدیم که می توانیم این همکاری را داشته باشیم.
 
فریدون آسرایی و پوریا حیدری در رستوران

فریدون آسرایی و پوریا حیدری در رستوران

در مرحله ی مقدماتی برنامه یک سری نقدهایی به داوری شما وارد شد و گفته شد که خیلی سختگیری می کنید تا چه حد این نقدها را قبول دارید؟
برای من هم جالب بود. اولا اینکه نقد یک تعریفی دارد و این کاری که انجام شده اسمش نقد نیست بخاطر اینکه معمولا نقد از طرف کسی اتفاق می افتد که عالم و آگاه به آن فن است و آن فن را کاملا به صورت تخصصی اول روش صحیحش را عنوان می کند و بعد می گوید که به این دلایل چون روش صحیح این کار آن است که من گفتم پس این انتقادها به شما وارد است. اما متاسفانه ما منتقد نداریم و به نظر من چیزی به عنوان نقد از من انجام نشده فقط یک سری حرفهایی بود که به صورت احساسی عنوان شد و بدون کوچکترین فکر یک سری حرفهایی زده شد که برای من مسئله ی خاصی نیست و یک رسالتی به عهده ی من گذاشته شده که آن را انجام خواهم داد.
 
شما و دو داور دیگر برنامه آقای آسرایی و یغمایی تا چه حد برای انتخاب یک شرکت کننده برای صعود به مرحله ی بعد هم نظر بودید؟ در مواقعی که نظرات متفاوت بود چه کسی حرف آخر را می زد؟
ما هر سه با هم تصمیم گیری می کردیم و در تقریبا در بالای نود درصد مواقع نظراتمان با هم یکی بود و حرف آخر را همه با هم مشورت می کردیم و افراد را انتخاب می کردیم شاید در مرحله ی بعدی به این صورت باشد که جداگانه نظراتمان مشخص شود بخاطر اینکه از آنجا به بعد مرحله ی اول مسابقه است وباید یک مقدار حرفه ای تر نگاه شود و نظراتمان جداگانه مطرح شود البته نمی دانم شاید اینگونه شود و شاید هم اینگونه نباشد.

آیا در مرحله ی اول مسابقه تغییری در تیم داوری صورت گرفته است؟
الآن ما در سری اول وارد مرحله ی اول مسابقه ی اصلی شده ایم و در مرحله ی اول تغییری در تیم داوری صورت نگرفته است.
 
بیوگرافی پوریا حیدری

بیوگرافی پوریا حیدری 

در ساختار برنامه جه تغییراتی نسبت به مرحله ی مقدماتی صورت گرفته است؟
آن مرحله مرحله ی مقدماتی بود و ما هنوز وارد مسابقه نشده بودیم که بخواهد ساختار عجیب و غریبی داشته باشد ما یک سری برنامه ریزی ها کردیم و به امید خدا هرچقدر که جلوتر برویم شما می بینید که اتفاقهای جالبی در مسابقه می افتد و امیدوارم که دوست داشته باشید.
 
تیتراژ پایانی بخش مقدماتی شب کوک با صدای پاکان شیرازیانی و ملودی و تنظیم شما ساخته شد آیا برای سری جدید برنامه هم قطعه ای ساخته شده است؟
تیتراژ پایانی که با صدای پاکان بود ثابت می ماند و همان تیتراژ پخش می شود. به نظر من خیلی کار خوبی بود و کاملا مناسب این برنامه بود نظر بچه ها، باربد و هادی دمیرچی هم همینطور است وتیتراژ ثابت خواهد بود.
 
پیانو زدن پوریا حیدری

پیانو زدن پوریا حیدری 

به نظر شما ساخت چنین برنامه هایی در صدا و سیما چقدر می تواند در پیشرفت موسیقی پاپ و همچنین استعداد یابی جوانان موثر باشد؟
اگر این برنامه واقعیتها را نشان بدهد یعنی اینکه ما واقعیت قضیه را به خواننده ها بگوییم و همان واقعیتی که در برنامه ضیط می شود پخش شود می تواند کمک کند یعنی فارغ از هرگونه باند بازی وهر گونه دوست بازی و رفیق بازی و مهمتر ازهمه بحث های مالی است که از طرف خیلی ها مطرح شد و خواهد شد ببینید خداروشکر که صدا و سیما بسیار بسیاراین برنامه را حمایت می کند من به عنوان کوجکترین عضو این برنامه از همه تشکر می کنم، بسیار بسیارهمه ی ما را هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ روحی مثل یک کوه حمایت می کند و ما تنها هدفمان اینست که از این اتفاقی که در موسیقی می افتد یک مقدار فاصله بگیریم و به واقعیت قضیه برسیم امیدوارم که بتوانیم اینکار را بکنیم. خیلی از همین روزنامه های زردی که متاسفانه معلوم نیست از کجا ویا چگونه یک سری حرفها را زده بودند که اینها پول گرفته اند و مدرک هم داریم، زمانی که دوستان زنگ زدند و گفتند مدرکتان را چاپ کنید، یک نفر حتی اگر یک هزار تومنی هم به این برنامه کمک کرده باشد مدرکتان را چاپ کنید چون به هر حال رسید دارند. اما خب، اگر این حرفها و این روزنامه ها و مجله ها اجازه بدهند این اتفاق، اتفاق خوبی در آینده خواهد بود به امید خدا با یاری خدا و کمک وحمایت مردم و مسئولین.
 
و کلام آخر با مخاطبین و دوست داران موسیقی
امیوارم که همیشه هرجا که هستند موفق و خوب باشند و به هر چیزی که آرزو دارند برسند. فقط یک چیز را یاد بگیریم که زود قضاوت نکنیم اجازه بدهیم راجع به هر چیزی که فکر می کنیم یک مقدار زمان بگذرد، متاسفانه جامعه ی ما جامعه ای شده که راجع به هر چیز خیلی زود قضاوت می شود و متاسفانه به خیلی از دوستان من و خود من خیلی از توهین ها شد و خیلی از توهین ها می شود جامعه ای شده ایم که خیلی راحت به هم توهین می کنیم، بدون فکر و بدون اینکه حتی به این موضوع فکر کنیم که ما به چه کسی و برای چه توهین می کنیم واساسا ما چرا باید به کسی توهین کنیم؟
ما اگر از کسی بدمان می آید اصلا نمی بینیمش و می گوییم تو بد هستی و او را کنار می گذاریم، طرد شدن بزرگترین تنبیه است برای یک آدم ولی توهین نه، توهین شخصیت خود ادم را زیر سوال می برد من اگر به کسی توهین بکنم در وهله ی اول شخصیت خودم را کوچک کرده ام. آن ادم اگر سکوت کند بزرگترین جواب را به من داده است توروخدا خواهش می کنم که به هم احترام بگذاریم، به ادم های دوروبرمان اجازه بدهیم و زمان بدهیم و ببینیم چکار می خواهند بکنند و زود قضاوت نکنیم. ممنونم از لطفتان، پوریا عاشق شماست.

عکسهای جدید پوریا حیدری

پوریا حیدری، فریدون آسرایی ، یغمایی و باربد بابایی

پوریا حیدری، فریدون آسرایی ، یغمایی و باربد بابایی در شب کوک

عکسهای پوریا حیدری

 عکسهای پوریا حیدری 

پوریا حیدری و مادرش

پوریا حیدری و مادرش 

پوریا حیدری و خواهرش پریا

پوریا حیدری و خواهرش پریا

مرجانه گلچین و عماد طالب زاده پوریا حیدری در جشن تولد امید حاجیلی

مرجانه گلچین و عماد طالب زاده پوریا حیدری در جشن تولد امید حاجیلی

زندگینامه کامل و عکس های جدید پوریا حیدری خواننده

3.645
این مطلب مفید بود ؟3213
منبع : نمناک - /ک
وبگردی