برنامه دورهمی

پایان شایعه اختلاف مهران مدیری با برنامه دورهمی

تاریخ انتشار : 16 خرداد 1396کد مطلب : 50640زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از اعلام خداحافظی مهران مدیری با برنامه دورهمی ماجرای اختلاف او با سازندگان این برنامه مطرح شد که تهیه کننده برنامه دورهمی به آن پاسخ داد.

پاسخ تهیه کننده برنامه دورهمی به شایعه اختلاف با مدیری

هفته گذشته اعلام شد که آخرین قسمت از برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ضبط شده و مهران مدیری دیگر قصد ادامه همکاری با سازندگان دورهمی را ندارد ، همین صحبت ها زمینه ساز شایعات اختلاف مدیری با تیم دورهمی شد که تهیه کننده این برنامه به آنها پاسخ داد.

تهیه کننده برنامه دورهمی به شایعات پایان داد

در پی طرح شایعات مختلف در باره اختلاف گروه دورهمی و توقف کار تیم مهران مدیری، تهیه کننده این برنامه درتوضیحی اعلام کرد:دوست داشتیم برنامه با مهران مدیری ادامه پیدا کند اما خودشان این طور صلاح دانستند که با طرح و برنامه دیگری ادامه بدهند. نه می توان گفت بین گروه اختلافی وجود داشته نه می توان پایان برنامه را به این بحث های سیاسی مرتبط دانست.
حمید رحیمی نادی گفت:این که برنامه ادامه پیدا کند یا نه، به تصمیم سازمان بستگی دارد و ما مطیع این تصمیم هستیم. اگر بخواهند ادامه می دهیم و اگر هم نظرشان بر ادامه برنامه نباشد ما طرح دیگری را ارائه خواهیم داد.
او در گفتگو با سینما در پاسخ به این که شخص خاصی را به عنوان جایگزین مهران مدیری در نظر دارند؟ گفت:سه چهار گزینه هستند که به آن ها فکر کرده ایم اما به هیچ عنوان نمی توان نامی از کسی برد.
وی ادامه داد:باید ببینیم اتاق فکرمان چه طرحی ارائه خواهد داد، شاید به این نتیجه برسیم که دیگر برنامه را ادامه ندهیم. از طرف دیگر نحوه ادامه برنامه نیز به شخصی که به برنامه اضافه می شود بستگی خواهد داشت.

 برنامه دورهمی

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

نادری اظهار داشت:خبر به پایان رسیدن برنامه دورهمی ناگهانی نبود، از قبل اطلاع داشتیم که باید 156 برنامه بسازیم. شاید برای مخاطب اعلام خبر پایان تصویربرداری مجموعه ناگهانی باشد، ولی ما بر اساس برنامه ریزی ها جلو رفته ایم و هیچ اتفاق ناگهانی نیفتاده است.
وی تصریح کرد:در مورد آقای مدیری هم ما خیلی دوست داشتیم برنامه با خود ایشان ادامه پیدا کند اما خودشان این طور صلاح دانستند که با طرح و برنامه دیگری ادامه بدهند. نه می توان گفت بین گروه اختلافی وجود داشته نه می توان پایان برنامه را به این بحث های سیاسی مرتبط دانست.

پایان شایعه اختلاف مهران مدیری با برنامه دورهمی

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
برگرفته از ایران / م.ف
وبگردی