زیبایی پوست

مهمترین عامل زیبایی پوست چیست؟

کد مطلب : 43891زمان مطالعه : 2 دقیقه
زیبایی پوست به عوامل زیادی در بدن بستگی دارد اما مهمترین عامل زیبایی پوست و داشتن پوستی درخشان سیستم گوارشی سالم است.

مهمترین عوامل زیبایی پوست

یک داروساز سنتی گفت:مهمترین عامل زیبایی پوست داشتن سیستم گوارش قوی و سالم است و باید دانست که سیستم گوارش سالم از مهمترین عوامل زیبایی پوست است.
راهکارهای داشتن رنگ چهره ای درخشان و روشن اظهار کرد:از دیدگاه طب سنتی آنچه که باعث شود خون با کیفیت و سالم و به اصطلاح صالح تولید شود همچنین هر عاملی که موجب میل کردن خون متعادل به سمت پوست شود، باعث بهبود رنگ چهره و پوست می شود.
مهمترین عامل زیبایی پوست داشتن سیستم گوارش قوی و سالم است؛ باید دانست که سیستم گوارش سالم از مهمترین عوامل زیبایی پوست است.


پرهیز از "پرخوری" و "درهم خوری" و "بر هم خوری" عامل زیبایی پوست
این داروساز سنتی تصریح کرد:رعایت اصول غذا خوردن, پرهیز از "پرخوری" و "درهم خوری" و "بر هم خوری" به داشتن سیستم گوارش سالم کمک می کند البته باید دانست که درهم خوری یعنی چند غذا را با هم خورده شود و منظور از برهم خوری یعنی خوردن غذا در هنگام پری معده و رعایت نکردن فاصله زمانی مناسب بین وعده های غذایی است.
متاسفانه بسیاری از افراد مخصوصاً بانوان به محض معرفی محلول یا گیاه جدیدی برای کاهش چین و چروک، تقویت مو، تغییر حجم سینه و... بدون تحقیقات کافی سعی در تهیه و استفاده از این محصولات را دارند.

 

زیبایی پوست

مهمترین عاملی که در زیبایی پوست تأثیر دارد

 
سوءاستفاده از علاقه مردم به طب سنتی در فروش داروهای زیبایی
بهتر است قبل از هرگونه استفاده از دارویی چه گیاهی چه شیمیایی حتماً با داروساز یا پزشک مشورت کنند متاسفانه بعضی افراد سودجو از علاقه مردم به طب سنتی سوء استفاده می کنند, گیاهان مضر و حتی مخدر را با تغییر نام وارد بازار کرده و با تبلیغات زیاد فقط سعی در فروش محصول خود دارند و زمانی افراد متوجه می شوند که دیگر دیر شده است.

 

زیبایی پوست

مهمترین عاملی که در زیبایی پوست تأثیر دارد

 
بسیاری از لکه های ایجاد شده در پوست صورت منشا درونی دارند
این داروساز طب سنتی یادآرو شد:بسیاری از لکه های ایجاد شده در پوست صورت منشا درونی دارند؛ برای بهبود آن ها باید تغذیه و روش زندگی اصلاح شود, در صورتی که تنها از کرمهای ضدلک برای روشن کردن پوست صورت استفاده شود فقط این کار موجب می شود که صورت مسئله را پاک کرده ایم و فرصت را برای عمیق تر شدن اختلالات درونی فراهم کرده ایم.

مهمترین عامل زیبایی پوست چیست؟

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از تسنیم/ی
وبگردی