رعنا آزادی ور
رعنا آزادی ور به سریال جیران پیوست و همبازی پریناز ایزدیار در سریال جدید حسن فتحی شد.

سریال جیران بازیگر جدید گرفت

حسن فتحی کارگردان نام آشنای تلویزیون و نمایش خانگی است که سریال های پرمخاطب و ماندگاری را کارگردانی کرده است. این کارگردان سرشناس کشورمان این روزها مشغول ساخت سریال جیران برای نمایش خانگی است.

ساخت سریال جیران به نویسندگی احسان جوانمرد نویسنده بانوی عمارت آغاز شد و با آغاز پیش تولید و انتخاب لوکیشن های سریال بازیگران جدیدی به این سریال پیوستند.

صفحه رسمی سریال جیران با انتشار پستی خبر از بازی رعنا آزادی ور در این سریال داد.

رعنا آزادی ور

پیش از این حضور پریناز ایزدیار در سریال جیران قطعی شده بود و رعنا آزادی ور همبازی پریناز ایزدیار در این سریال حسن فتحی شد.

پریناز ایزدیار

در خلاصه داستان سریال جیران آمده است:

«زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می خواهد. قلعه ای می خواهد که جان پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ای محکم تر از عشق نیست. بدهید همه جا جار بزنند که:ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد…».

سریال جیران

حسن فتحی ساخت سریال هایی چون پهلوانان نمی میرند ، روشن تر از خاموشی ، شب دهم ، مدار صفر درجه ، میوه ممنوعه ، در مسیر زاینده رود ، زمانه و شهرزاد را در کارنامه هنری اش دارد که از پربیننده ترین سریال های تلویزیون و نمایش خانگی هستند.

رعنا آزادی ور همبازی پریناز ایزدیار در سریال جیران شد

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : صفحه سریال جیران / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی