مهدی سلطانی

سریال پدر از گردونه پخش در ماه رمضان خارج شد

تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1397کد مطلب : 68092زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی سلطانی بازیگر سریال پدر با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره علت پخش نشدن سریال پدر در ماه رمضان توضیح داد.

علت خروج سریال پدر از گردونه پخش در ماه رمضان

مهدی سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره عدم پخش سریال جدیدش در ماه رمضان توضیح داد. تا چند روز پیش سریال پدر به عنوان سریال ماه رمضانی شبکه دو سیما معرفی شده بود و صحبت از زمان دقیق پخش آن همزمان با آغاز ماه رمضان بود اما این سریال از گردونه پخش در ماه رمضان خارج شد.

چرا سریال پدر در ماه رمضان پخش نمیشود

مهدی سلطانی با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره علت پخش نشدن سریال پدر در ماه رمضان توضیح داد.

سریال پدر

مهدی سلطانی در سریال پدر

مهدی سلطانی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :سلام و عرض ادب. سریال تلویزیونی پدر بنا به دلایلی که به هیچ عنوان مربوط به گروه سازنده نمی شود از برنامه ی پخش ماه رمضان حذف شد. امیدوارم شرایطی فراهم بشه که بتوانم روزی با پخش این سریال در خدمت شما باشم. با پوزش از شما دوستان همراه برای اطلاع رسانی های قبلی، طبعا این بار با اطمینان صد در صد از پخش و نه وعده وعیدهای داده شده، اطلاع رسانی خواهم کرد.
پ ن:در پاسخ به عزیزانی که می پرسند چرا گستره ی فعالیت هایم را به تئاتر، سینما و سریال های رسانه ای محدود نمی کنم عرض کنم که دوست دارم در خدمت آن عزیزانی هم باشم که به هر دلیل شرایط رفتن به تئاتر، سینما و یا تهیه ی سی دی های رسانه ای را ندارند؛ مضاف بر اینکه گاهی کیفیت برخی از پیشنهاد های تلویزیونی از برخی پیشنهاد های ارائه شده توسط رسانه های دیگر بهتر است. مواظب خودتون باشید....
 سریال پدر

گریم متفاوت مهدی سلطانی در سریال پدر

سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا قرار بود در ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش شود.
 
 سریال پدر

مهدی سلطانی و لعیا زنگنه در سریال پدر

مهدی سلطانی ، هدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا بهراد، مسعود فروتن، نیما رییسی، مجید مشیری و اکبر رحمتی بازیگران اصلی سریال پدر را تشکیل میدهند.
 
 سریال پدر

بازی سینا مهراد در سریال پدر

در خلاصه داستان سریال پدر آمده است:حامد پسر جوانی است که طی یک ماجرا درگیر داستانی عشقی می شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است، ناچار سر یک دو راهی قرار می گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت ساز بزند…

سریال پدر از گردونه پخش در ماه رمضان خارج شد

3.931
این مطلب مفید بود ؟247
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی