مهدی سلطانی
سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی حامد عنقا با حضور مهدی سلطانی بازیگر سریال شهرزاد جلوی دوربین رفت.

مهدی سلطانی بازیگر سریال پدر شد

مهدی سلطانی بازیگری که این روزها با سریال شهرزاد در شبکه نمایش خانگی حضور دارد بازیگر سریال پدر شد. سریال پدر ماه رمضان سال آینده روی آنتن میرود. مهدی سلطانی سال گذشته در سریال زیر پای مادر با بهرنگ توفیقی همکاری کرد.

ناگفته های حامد عنقا از سریال پدر

حامد عنقا ـ نویسنده «تنهایی لیلا» ـ درباره جزئیات سریال «پدر» که قرار است برای رمضان و شبکه دو سیما ساخته شود، توضیح داد:سریال «پدر» از روز گذشته (16 بهمن ماه) کلید می خورد و مهدی سلطانی اولین بازیگری است که جلوی دوربین قرار خواهد گرفت.
او توضیح داد:«پدر» امشب در لوکیشنی در غرب تهران کلید می خورد و چون بخشی از کار ما در فضای دانشگاه و دانشجویی است از آن پس لوکیشن ما یکی از دانشگاه های تهران خواهد بود و در آن به ادامه تصویربرداری می پردازیم.

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی و فریبا متخصص بازیگران سریال شهرزاد

عنقا در پایان گفت:این سریال برای شب های رمضان شبکه دو سیما در تدارک است.
«پدر» تم مذهبی دارد و در دسته بندی ژانر «تنهایی لیلا» قرار خواهد گرفت. همچنین این سریال تم عاشقانه دارد، اما نه آن عاشقانه ای که می شناسیم! بلکه تلفیقی از عشق و غم است.


مهدی سلطانی

بازیگر شهرزاد جلوی دوربین سریال پدر رفت

در خلاصه داستان این سریال، آمده است:«حامد پسر جوانی است که طی یک ماجر درگیر داستانی عشقی می شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت ساز بزند ...»

«پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی سریال شبکه دو سیما در رمضان سال 97 خواهد بود. بهرنگ توفیقی در ماه رمضان گذشته، سریال «زیر پای مادر» را برای شبکه یک سیما کارگردانی کرده بود. این سریال نیز با مضمون اصلی نقش پدر در خانواده تولید شده بود.

 مهدی سلطانی

مهدی سلطانی و ترانه علیدوستی بازیگران سریال شهرزاد

مهدی سلطانی سروستانی پس از هنرنمایی در سریال کیمیا این روزها نقش هاشم خان را در سریال شهرزاد به خوبی ایفا میکند، او یکی از بازیگرانی است که کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است.

از معدود بازیگرانی می باشد که هنر و تئاتر را به صورت کاملا حرفه ای دنبال کرد . ایشان رشته تئاتر را تا مقطع دکتری پیش برد و همچنین در ادامه مدرک فوق لیسانس کارگردانی و بازیگری را دریافت کرد . میتوان به جرات گفت مهدی سلطانی یکی از بازیگران باسواد حال حاضر سینما و تلویزیون می باشد . 
مهدی سلطانی در سال 1379 ازدواج کردند که ثمره این عشق دختری زیبا به نام روژا است روژا متولد سال 1392 است.

سریال رمضانی پدر ، با مهدی سلطانی کلید خورد + تصاویر

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از ایسنا /_ سفییدک م.ف
وبگردی