ویشکا آسایش

اولین تصاویر از بازیگران فیلم سینمایی چپ، راست

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1398کد مطلب : 10350زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصاویری از گریم های متفاوت بازیگران فیلم سینمایی چپ، راست از سارا بهرامی تا ویشکا آسایش منتشر شد.

گریم بازیگران فیلم سینمایی چپ، راست

فیلم سینمایی چپ، راست با حضور چهار کارگردان مشهور کشورمان یکی از فیلم های متفاوت سینما است که پیش تولید آن در سکوت خبری آغاز شد اما ماجرای شیوع ویروس کرونا تصویربرداری این پروژه را متوقف کرد.

روز گذشته تصاویری از گریم متفاوت بازیگران فیلم منتشر شد و خانم های بازیگر با چهره ای جدید در این فیلم سینمایی مقابل دوربین رفتند.

عکس هایی از بازیگران فیلم سینمایی چپ، راست

ویشکا آسایش بازیگر فیلم سینمایی چپ، راست تصویری از گریم متفاوتش در این فیلم را به اشتراک گذاشت.

ویشکا آسایش با انتشار این عکس نوشت:

یک کمدی متفاوت تو راه دارم که البته بخاطر ویروس کرونا فعلا فیلمبرداری متوقف شده. انشاالله که تن همتون سالم و سلامت باشه و آرزو میکنم که بتونیم هر چه زودتر کرونا رو شکست بدیم.

ویشکا آسایش

فیلم سینمایی چپ، راست یک کمدی متفاوت و پرستاره است که برای اولین بار با حضور چهار کارگردان مشهور سینما مقابل دوربین رفت.

رامبد جوان، سروش صحت، پیمان قاسمخانی و حامد محمدی در اتفاقی متفاوت فیلم سینمایی چپ، راست را مقابل دوربین بردند و به زودی و بعد از پایان ماجرای شیوع ویروس کرونا تصویربرداری ادامه این فیلم سینمایی آغاز میشود.

کارگردان های مشهور

در حالی که تنها یک هفته تا پایان تصویربرداری این فیلم زمان باقی مانده بود عوامل تصمیم به توقف فیلمبرداری گرفتند و پس از بازگشت به شرایط عادی ضبط سکانس های پایانی از سر گرفته خواهد شد.

فیلم سینمایی چپ، راست

بازیگران فیلم سینمایی چپ، راست

تصاویر منتشر شده گویای حضور ویشکا آسایش، سارا بهرامی ، ستاره اسکندری و مونا فرجاد در این فیلم سینمایی است و به زودی اسامی دیگر بازیگران این فیلم هم اعلام میشود.

سارا بهرامی و ویشکا آسایش با گریم و نقش هایی متفاوت در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

گریم متفاوت سارا بهرامی و ویشکا آسایش در فیلم سینمایی چپ، راست

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
وبگردی