شوهر بهاره رهنما

عکس جدید همسر سابق بهاره رهنما پس از حاشیه های جنجالی

تاریخ انتشار : 7 اسفند 1402کد مطلب : 92375زمان مطالعه : 2 دقیقه
این روزها حاشیه های بسیاری درباره بهاره رهنما در فضای مجازی شکل گرفته است که پیمان قاسمخانی همسر سابقش با انتشار عکسی به آن واکنش نشان داد.

عکس تازه منتشر شده از پیمان قاسم خانی و برادرش محراب

مهراب قاسمخانی نویسنده مطرح سینما و تلویزیون عکسی قدیمی از خود در کنار برادرش پیمان همسر سابق بهاره رهنما منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک می بینید؛ تصویری که بدلیل شایعات اخیر در رابطه با ازدواج سوم بهاره رهنما، میتواند برای مخاطبان جذاب تر باشد چراکه از ظاهر این عکس میتواند حدس زد که خیلی از دوران زندگی مشترک بهاره رهنما و پیمان قاسمی دور نبوده.

ازدواج های پیمان قاسم خانی و برادرش محراب قاسم خانی

پیمان قاسمخانی و برادرش مهراب هر دو جزو نویسندگان معروف سینمای ایران هستند، مهراب متولد 16 آذر 1350 و پیمان زاده 30 دی 1345 است یعنی مهراب حدود 5 سال از برادرش پیمان کوچکتر می باشد. پیمان و مهراب در زندگی مشترک موفق نبودند، مهراب دوبار ازدواج ناموفق داشته و از همسر اولش یک دختر به نام نیروانا و از همسر دومش شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون پسری به نام نویان دارد.

پیمان قاسمخانی نیز در سال 1373 با بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرده که ثمره این ازدواج دختری به نام پریا می باشد. بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال در سال 1394 جدا شدند و پیمان با میترا ابراهیمی روانشناس ازدواج کرد.

پیمان قاسم خانی

پیمان و مهراب قاسم خانی در جوانی

ازدواج مجدد بهاره رهنما در 44 سالگی

بهاره رهنما نیز در 4 شهریور 1396 در 44 سالگی با امیر خسرو عباسی (از فعالان صنعت آرایشی و بهداشت) ازدواج کرد اما این ازدواج نیز دوام چندانی نداشت و منجر به جدایی شد.به تازگی شایعاتی درمورد ازدواج سوم او منتشر شده که خانم بازیگر این خبر را تکذیب کرد.

روایت آشنایی بهاره رهنما و همسر اولش

بهاره رهنما در مصاحبه ای روایتی بامزه از آشنایی و ازدواجش با همسر اسبقش پیمان قاسم خانی تعریف کرد و عنوان نمود در زمان آشنایی با قاسم خانی، پدرش یک میمون داشته که گویا پیمان برای آشنایی بیشتر به بهانه دیدن و خریدن میمون به خانه آنها می آید، خانم بازیگربا خنده یادآوری می‌کند که قاسم خانی همواره به او می‌گفته است:«ما آمدیم از پدرت میمون بخریم، تو را گرفتیم».

عکس جدید همسر سابق بهاره رهنما پس از حاشیه های جنجالی

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : عکس: سروش منوچهری/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی