امید عالیشاه

گفتگو با امید عالیشاه درخصوص آخرین وضعیت پرسپولیس

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67608زمان مطالعه : 2 دقیقه
امید عالیشاه وینگر پرسپولیسی ها بعد از اتمام دوران خدمت سربازی به پرسپولیس برگشت، اما هنوز موفق نشده برای تیم محبوبش بازی کند.

حضور امید عالیشاه در تمرینات پرسپولیس

هافبک پرسپولیس گفت:با توجه به قهرمانی پرسپولیس تیم چه به لحاظ روحی و روانی و چه به لحاظ فنی وضعیت بسیار خوبی دارد و من فکر می کنم تیم بتواند با این روحیه بالا از از سد الجزیره در دو بازی رفت و برگشت با اقتدار عبور کند.

هفدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور در حالی با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید که امید عالیشاه حدود یک هفته است در تمرینات پرسپولیس حاضر شده است. وی درخصوص آخرین وضعیت تیمش گفت:خدا را شکر پرسپولیس توانست امسال در لیگ قهرمان شود و از عنوان قهرمانی خود دفاع کند و از همین جا این قهرمانی را به تک تک هواداران پرسپولیس تبریک می گویم، خوشبختانه ما سال خوبی را پشت سر گذاشتیم و خوشحالی مردم از قهرمانی پرسپولیس برای ما ارزش بسیار زیادی دارد.

امید عالیشاه

شرط حضور عالیشاه در تیم سرخپوشان

وی در ادامه افزود:امیدوارم محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی تابستان لغو شود و کادر فنی بتواند بازیکنانی را که مدنظر دارد به تیم اضافه کند و مطمئنم با جذب این بازیکنان می توانیم در لیگ قهرمانان آسیا درخشش بیشتری داشته باشیم و ان شاالله برای قهرمانی در آسیا قدم خواهیم برداشت.

بخش دیگری از صحبت های عالیشاه درباره بازی با الجزیره بود، وی در این باره گفت:خیلی دوست داشتم که می توانستم در این بازی به تیم کمک کنم اما به امید خدا از مرحله بعد و با تمام قدرت در اختیار تیم هستم، خوشبختانه با توجه به قهرمانی پرسپولیس تیم چه به لحاظ روحی و روانی و چه به لحاظ فنی وضعیت بسیار خوبی دارد و فکر می کنم تیم بتواند با این روحیه بالا از از سد الجزیره در دو بازی رفت و برگشت با اقتدار عبور کند.

امید عالیشاه در چه صورتی می تواند برای پرسپولیس در آسیا بازی کند؟

بازگشت امید عالیشاه یعنی سرخپوشان همین حالا می توانند یک وینگر دیگر در لیست شان داشته باشند آن هم در شرایطی که از نقل و انتقالات محروم هستند. عالیشاه که با پرسپولیس از گذشته قرارداد داشت، بعد از طی کردن دوران سربازی، به این تیم برگشت و به لحاظ قانونی، حضورش در جمع سرخپوشان هیچ منعی ندارد.

امید عالیشاه

بازگشت امید عالیشاه به تمرینات پرسپولیس

اما این بازیکن فقط به شرطی می تواند در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برای تیمش بازی کند که پرسپولیس توانایی عبور از مرحله یک هشتم نهایی و کسب پیروزی مقابل الجزیره امارات در مجموع دو دیدار رفت و برگشت را داشته باشد.

در این صورت، عالیشاه نیز به عنوان یکی از بازیکنان پرسپولیس، نامش در لیست آسیایی تیم قرار می گیرد و به کمیته اجرایی لیگ قهرمانان ارسال می شود. البته AFC هم می داند که پرسپولیس از نقل و انتقالات تابستانی محروم است اما چون عالیشاه بازیکن پیشین سرخپوشان بوده، مانعی برای بازگشت به لیست تیم نمی بیند. به این ترتیب، عالیشاه فقط می تواند از مراحل بعدی لیگ قهرمانان در خدمت پرسپولیس باشد آن هم به شرط صعود سرخپوشان به دور بعدی.

گفتگو با امید عالیشاه درخصوص آخرین وضعیت پرسپولیس

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از برنا / خبرگزاری دانشجو / ر
وبگردی