لادن مستوفی

لادن مستوفی با چهل و هفت در جشنواره جهانی فیلم فجر

تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67450زمان مطالعه : 2 دقیقه
لادن مستوفی بازیگر سریال پریا صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر حضور فیلم چهل و هفت به کارگردانی احمد اطراقچی در جشنواره جهانی فیلم فجر به روز کرد.

چهل و هفت با لادن مستوفی در جشنواره جهانی فجر

لادن مستوفی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان امسال در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر و در بخش سعادت با فیلم سینمایی چهل و هفت حضور دارد. فیلم سینمایی چهل و هفت به کارگردانی احمد اطراقچی و علیرضا عطاالله تبریزی و تهیه کنندگی ناهید دل آگاه به عنوان یکی از فیلمهای ایران در بخش سینمای سعادت سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش در می آید.

داستان و بازیگران فیلم سینمایی چهل و هفت با بازی لادن مستوفی

لادن مستوفی صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر حضور فیلم چهل و هفت در جشنواره جهانی فیلم فجر به روز کرد و درباره داستان و بازیگران این فیلم سینمایی نوشت.

لادن مستوفی

لادن مستوفی در فیلم چهل و هفت

فیلم سینمایی چهل و هفت روایتگر داستان سه زن از سه طبقه اجتماعی در شب آغاز زمستان است .
ریما رامین فر

ریما رامین فر در فیلم چهل و هفت

لادن مستوفی،شقایق فراهانی،ریما رامین فر،مهدی احمدی،شیدا خلیق،فرشته آلوسی،مهرنوش ستاری،بهنام مومنی و محمدرضا غفاری، با هنرمندی حمیدرضا آذرنگ بازیگران فیلم چهل و هفت را تشکیل میدهند.
محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری در فیلم چهل و هفت

سایر عوامل فیلم عبارتند از نویسنده فیلمنامه و کارگردان:احمد اطراقچی، علیرضا عطاالله تبریزی، مدیر فیلمبرداری:هاشم مرادی، صدابردار:امیر شاهوردی، صداگذار:رامین ابوالصدق، تدوین:فرامرز هوتهم، موسیقی:ستار اورکی، مدیر چهره پردازی:سودابه خسروی، طراح صحنه و لباس:غزل آلوسی، مدیر تولید:آرش خیری و ایمان قدسیان، جانشین تولید:جواد سلیمانی، عکاس:مهران بختیاری، مشاور امور رسانه ای:علی زادمهر، منشی صحنه:پرستو مدانلو، تهیه کننده:ناهید دل آگاه.
ریما رامین فر

ریما رامین فر در فیلم چهل و هفت

فیلم چهل و هفت

فیلم چهل و هفت در جشنواره جهانی فجر

فیلم چهل و هفت

فیلم چهل و هفت با لادن طباطبایی در جشنواره جهانی فجر

لادن مستوفی با چهل و هفت در جشنواره جهانی فیلم فجر

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : لادن مستوفی
وبگردی