حامد کمیلی

حامد کمیلی درخانه ای کنار ابرها + عکس

تاریخ انتشار : 21 آذر 1392کد مطلب : 5223زمان مطالعه : 1 دقیقه
در حالی که بهمن داداشی تدوین همزمان خانه کنار ابرها را آغاز کرده، فیلمبرداری این فیلم از نیمه گذشت. حامد کمیلی با گریمی متفاوت در خانه ای کنار ابرها ایفای نقش میکند.

در حال حاضر 60 درصد از فیلمبرداری خانه کنار ابرها به مدیریت علی محمدزاده سپری شده و این روزها بازیگران اصلی کار در لوکیشن خانه قدیمی مشغول هستند و تا پایان آذرماه فیلمبرداری کار به طور کامل به پایان خواهد رسید.

حامد کمیلی و هدایت هاشمی در خانه ای کنار ابرها

داستان فیلم:خانه ای کنار ابرها آشنایی دو جوان با مادر شهیدی است که در روند زندگی این دو تاثیر گذار خواهد بود و اتفاقاتی که پیرامون این آشنایی در داستان رخ می دهد و هدایت هاشمی،حامید کمیلی،آفرین عبیسی و نگار عابدی بازیگران اصلی آن هستند. حامد کمیلی و هدایت هاشمی با گریمی متفاوت در خانه ای کنار ابرها ایفای نقش میکنند.

حامد کمیلی و هدایت هاشمی در خانه ای کنار ابرها

دهقانی اشکذری پیش از این چهار تله فیلم به نام های هدیه ای برای آسمان، دویدن برای پشیمانی، همه روزها و مسابقه را در کارنامه دارد .

حامد کمیلی ، آفرین عبیسی و هدایت هاشمی

فهرست عوامل خانه ای کنار ابرها عبارتند از:سیدجلال دهقانی اشکذری(نویسنده و کارگردان)سیدمهدی فرخ پور (دستیار اول و برنامه ریز)، محمود محمدطائمه (مدیر تولید)، دکترمحمدرضا شجاعی (طراح صحنه و لباس)، کامران خلج (طراح گریم)، علی محمدزاده (مدیر فیلمبرداری)، بهمن داداشی(تدوین)،طاهر پیشوایی (صدابردار)،آناهید روستا(منشی صحنه)، مجتبی زندیه(مدیر تدارکات) حسن شجاعی (عکاس)، احسان هوشیارگر (مشاور رسانه ای) و روح الله برادری(تهیه کننده) عوامل اصلی این پروژه هستند.
 

حامد کمیلی درخانه ای کنار ابرها + عکس

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از caffecinema.com
برچسب : حامد کمیلی
وبگردی