سریال آنام

خبرهای جدید از ساخت سریال آنام

تاریخ انتشار : 14 مرداد 1396کد مطلب : 54148زمان مطالعه : 1 دقیقه
جواد افشار کارگردان سریال آنام در خبرهای جدید از این مجموعه اعلام کرد 40 درصد از فیلمنامه به پایان رسیده است.

سریال آنام به کجا رسید ؟

سریال «آنام» محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه با مشارکت دفتر آموزش و ارتقای سلامت و دفتر سلامت جمعیت و خانواده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به کارگردانی جواد افشار که توسط امیر عباس پیام نوشته شده است.

سریال آنام

سیروس گرجستانی در سریال آنام

جواد افشار کارگردان مجموعه تلویزیونی «آنام» ؛ پیرامون روند تولید این سریال گفت:با توجه به اینکه تازه 20 روز است فاز دوم مجموعه نمایشی «آنام» را کلید زده ایم، بازیگران به ترتیب اجرا وارد صحنه می شوند و از هفته دیگر سیامک صفری و شبنم قلی خانی جلوی دوربین می روند.

 وی در ادامه اظهار داشت:حدود 80 درصد از قصه در زمان حال سپری می شود و تا به امروز نگارش 40 قسمت از فیلمنامه به پایان رسیده است.

 کارگردان مجموعه تلویزیونی «کیمیا» افزود:نگارش فیلمنامه تا به اینجا روند خوبی را طی کرده است و با توجه به ظرفیت های قصه، مدیران خواستار پرداخت بیشتر به روایت داستانی هستند.

افشار در پایان با بیان اینکه فاز دوم تصویربرداری 5 ماه دیگر به اتمام می رسد، در خصوص انتخاب لوکیشن ها اظهار داشت:هم اکنون تصویربرداری «آنام» در دانشگاه علامه طباطبایی انجام می شود و از اواسط مرداد ماه آن را به صورت پراکنده در بانک، خانه و کارخانه ادامه می دهیم.

خبرهای جدید از ساخت سریال آنام

35
این مطلب مفید بود ؟32
برگرفته از افکار نیوز -/ح
وبگردی