امواج وای فای
امواج وای فای و تاثیر آن بر سلامت بدن یکی از دغدغه های کاربرانی است که در دنیای پیشرفته تکنولوژی کار می کنند. یک زوج مخترع کلاهی را تولید کرده اند که عوارض این امواج wifi را از بین می برد.

محافظت در برابر امواج وای فای

این روزها خیلی ها نگران تاثیر امواج بی سیم بر سلامت شان هستند.بعد از تلفن های همراه، این بار نوبت اینترنت وایرلس یا بی سیم است که گقته می شود به تدریج به مغز آسیب می زند.

یک زوج کارآفرین اهل اسلواکی موفق به تولید نخستین کلاه ضد امواج شدند که قادر است امواج الکترومغناطیسی را از مغز برگرداند. این کلاه ها بسیار راحت و شیک هستند و قیمت مناسبی دارند و در عین حال از کاربر در برابر امواج مضر تلفن همراه، مایکروویو، امواج Wi-Fi و تمامی امواجی که از وسایل برقی ساطع می شود، محافظت می کنند.

عوارض امواج وای فای بر مغز

طراحان در ساخت این کلاه از نوعی پارچه ی نقره ای خاص استفاده کردند که ارتش از آن برای پوشاندن چادرها و مخفی کردنشان از دید ماهواره ها استفاده می کند. در ساخت این کلاه پارچه نخی بسیار باکیفیت و پارچه نقره ای به کاررفته که کمک می کند در روزهای سرد زمستان و حتی روزهایی که هوا کمی گرم تر است بتوان آن را پوشید. قیمت این کلاه ها احتمالاً بین 27 تا 35 دلار خواهد بود. هرچند اکنون می توانید تنها با مبلغ 4.5 دلار در سایت Kickstarter از تولید انبوه این محصول حمایت کنید.

کلاه ضد امواج وای فای
 
جلوگیری از عوارض امواج وای فای با کلاه

کلاه ضد امواج وای فای
 
 

کلاه مخصوص محافظت از مغز در برابر امواج وای فای + تصاویر

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
برچسب : وای فای
وبگردی