انوش معظمی

نقش های چالش برانگیز انوش معظمی از حرمله تا شمر+عکس

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1397کد مطلب : 71643زمان مطالعه : 2 دقیقه
انوش معظمی بازیگر نقش های چالش برانگیز حرمله در سریال مختارنامه و شمر در فیلم رستاخیز در یک گفتگو از سختی های پذیرش چنین نقش هایی گفت.

ناگفته های انوش معظمی بازیگر حرمله از بازی در این نقش

انوش معظمی بازیگر بلند قامت و قوی هیکلی که با نقش های منفی چون شمر و حرمله شناخته میشود در برنامه صبحی دیگر با اجرای نیما کرمی به گفتگو درباره بازی در این نقش ها پرداخت و از سختی هایی که در انتخاب چنین نقشی هایی متحمل شد صحبت کرد.

انوش معظمی با بازی در سریال مختارنامه و نقش حرمله در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و با بازی در نقش شمر در فیلم رستاخیز اثر ماندگار دیگری خلق کرد.

گریم های سخت انوش معظمی در نقش هایی ماندگار

انوش معظمی بازیگری را از دوران کودکی در تئاتر آغاز کرد و در ابتدا در یک مستند درباره ورزش باستانی و پس از چهل سرباز جلوی دوربین رفت اما کار جدید تر را با سریال معصومیت از دست رفته و مسافر ری آغاز کرد .

انوش معظمی

انوش معظمی در سریال مختارنامه

بعد از بازی در سریال معصومیت از دست رفته داوود میرباقری از او برای بازی در نقش حرمله در سریال مختارنامه دعوت کرد و این نقش نقطه عطفی در کارنامه بازیگری انوش معظمی شد.

بعد از پخش تکرار سریال مختارنامه از شبکه آی فیلم انوش معظمی در برنامه صبحی دیگر درباره سختی های انتخاب نقش حرمله و حضور در سریال مختارنامه صحبت کرد.

انوش معظمی

انوش معظمی بازیگر نقش حرمله در مختارنامه

نیما کرمی مجری برنامه صبحی دیگر از انوش معظمی درباره نقش شمر و حرمله پرسید و گفت از بازی در این دو نقش نترسیدی ؟ که انوش معظمی گفت :ضمن بازی در این دو نقش خیلی من را ترساندند بخصوص از برخود مردم ولی من به عنوان یک بازیگر وقتی یک نقش چالش برانگیز را به من پیشنهاد دادند خوشحال شدم ولی وقتی قرار شد این نقش را بازی کنم از طرف دوستان و همکارانم نظرات متعددی را دریافت کردم و خیلی ها معتقد بودند که با این نقش باید از سینما خداحافظی کنم اما خداروشکر این اتفاق رخ نداد.

انوش معظمی ادامه داد :من بعد از بازی در سریال معصومیت از دست رفته برای بازی در سریال مختارنامه انتخاب شدم و نقش حرمله را به من پیشنهاد دادند و من هم با خوشحالی پذیرفتم ولی همکاران به من میگفتند این نقش ها تیغ دو لبه است اما خداروشکر نقش موفقی بود.

انوش معظمی

انوش معظمی بازیگر نقش شمر در رستاخیز

انوش معظمی بازیگر نقش شمر در فیلم رستاخیز به کارگردانی احمدرضا درویش است که باز هم در این فیلم یکی از چالش برانگیزترین نقش هایش را ایفا کرد و به خوبی از پس آن برآمد.

انوش معظمی

نقش متفاوت انوش معظمی در دندون طلا

انوش معظمی در فیلم سینمایی دندون طلا به کارگردانی داوود میرباقری در سال 94 جلوی دوربین رفت و نقشی متفاوت از سایر نقش هایش را جلوی دوربین برد.

 انوش معظمی

گریم انوش معظمی در فیلم سمور

انوش معظمی با گریمی متفاوت در فیلم سینمایی سمور به کارگردانی محمدرضا آهنج به ایفای نقش پرداخت.

انوش معظمی

تست گریم انوش معظمی در به وقت شام

انوش معظمی برای فیلم سینمایی به وقت شام تست گریم داد اما در نهایت قرار بر استفاده از بازیگر خارجی به جای او در فیلم سینمایی به وقت شام شد.

ناگفته های انوش معظمی از بازی در نقش حرمله تا شمر +عکس

4.738
این مطلب مفید بود ؟362
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی