ابراهیم حاتمی کیا

پایان به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا در دمشق+عکس

تاریخ انتشار : 21 آذر 1396کد مطلب : 61193زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلمبرداری فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا با بازی بابک حمیدیان و هادی حجازی فر در فرودگاه شهر دمشق به پایان رسید.

فیلمبرداری به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا به پایان رسید

فیلم سینمایی به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا با بازی هادی حجازی فر و بابک حمیدیان به فیلمبرداری خود در دمشق پایان داد تا آماده حضور در جشنواره فیلم فجر شود.

فیلمبرداری فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در فرودگاه شهر دمشق رسماً به کار خود پایان داد.

همزمان با فیلمبرداری آخرین پلان از تازه ترین ساخته حاتمی کیا تصویری رسمی از پشت صحنه فیلم سوی مسئولین سازمان سینمایی اوج منتشر شد که در آن حاتمی کیا در کنار تهیه کننده اثر در فرودگاه دمشق دیده می شوند.

به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا

فیلمبرداری به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا در دمشق به پایان رسید

این در حالی است که فیلمبرداری به وقت شام در داخل کشور مدت ها پیش به اتمام رسیده بود و به گفته مسئولین سازمان سینمایی اوج همزمان با فیلمبرداری مراحل پس از تولید و تدوین اثر آغاز صورت می گرفت.

فیلم سینمایی "به وقت شام" به تهیه کنندگی محمد خزاعی دومین همکاری مشترک ابراهیم حاتمی کیا و سازمان اوج است که برای نخستین بار در سطح اول سینمای ایران به صورت مستقیم به حوادث منطقه و اسلام تکفیری می پردازد.


به وقت شام

فیلم سینمایی به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا

ابراهیم حاتمی کیا سال جاری همزمان با ماه مبارک رمضان بود که تولید این "به وقت شام" را کلید زد. اصرار ویژه حاتمی کیا مبنی بر اتمام مراحل تولید در سکوت خبری موجب شد تا اکثر اخبار در حد حدس و گمان مانده و در بیشتر مواقع از سوی مسئولین سازمان اوج رد شود.

هادی حجازی فر بازیگر مستعد این روزهای سینمای ایران یکی از نقش های اصلی به وقت شام را عهده دار است و به علاوه وی بابک حمیدیان که همواره بازیگر مورد علاقه حاتمی کیا بوده در این فیلم به نقش آفرینی پرداخته و مابقی بازیگران فیلم به وقت شام را جمعی از بازیگران بین المللی سوری و عراقی تشکیل می دهند.

پایان به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا در دمشق+عکس

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی