حاجی عبدالهی

هومن حاجی عبدالهی از علی البدل تا پایتخت 5

تاریخ انتشار : 19 فروردین 1396کد مطلب : 47307زمان مطالعه : 1 دقیقه
هومن حاجی عبدالهی بعد از بازی در سریال علی البدل برای بازی در پایتخت 5 آماده میشود و در این صورت دیگر در خندوانه فعالیت نمیکند.

هومن حاجی عبدالهی دیگر در خندوانه فعالیت نمیکند

« هومن حاجی عبدالهی» بازیگر سریال «علی البدل» گفت:مدتی را به استراحت پرداختم تا با انرژی فراوانی مقابل دوربین سریال «پایتخت5» قرار بگیرم. چرا که همیشه این پروسه را به آرامشی قبل از طوفان تشبیه می کنم.

حاجی عبدالهی با اشاره به آغاز فعالیت خود در سریال "پایتخت 5" از فعالیت نداشتن در برنامه خندوانه سخن گفت.
هومن حاجی عبدالهی بازیگر سریال تلویزیونی "پایتخت" گفت:پس از پایان تصویربرداری سریال علی البدل به انجام دادن یکسری از کارهای شخصی ام پرداختم.

حاجی عبدالهی

هومن حاجی عبدالهی در سریال علی البدل

وی ادامه داد:در این مدت همچنین در برنامه هایی مانند "خندوانه" حضور پیدا کردم.
بازیگر سریال تلویزیونی " علی البدل" تصریح کرد:با آغاز تصویربرداری سریال "پایتخت" از چند روز دیگر، امکان حضور در برنامه "خندوانه" را در بخش مربوط به عروسک های برنامه نخواهم داشت. وی اظهار کرد:برنامه "رنگین کمان" به طور کلی تمام شده است.

این بازیگر یادآور شد:اگر صحبتی درباره ساخت دوباره برنامه "رنگین کمان" صورت بگیرد، به طور یقین دیگر من در این برنامه حضور ندارم و دوستان این برنامه را با شخصیت های جدید احیا می کنند.
وی خاطرنشان کرد:نمی دانم اگر سری جدید برنامه " رنگین کمان" ساخته شود، تا چه اندازه تصمیم برای استفاده از شخصیت های قدیمی این برنامه وجود دارد اما به طور یقین من دیگر حضور ندارم و گروه کار خود را بدون من ادامه خواهد داد.
گفتنی است هومن حاجی عبدالهی در شب های نوروز 1396 با سریال تلویزیونی " علی البدل"میهمان مخاطبان شبکه یک سیما بود.

هومن حاجی عبدالهی از علی البدل تا پایتخت 5

514
این مطلب مفید بود ؟140
وبگردی