فرامرز قریبیان
ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم به وقت شام فیلم جدیدش را با فرامرز قریبیان جلوی دوربین میبرد.

فیلم جدید حاتمی کیا با فرامرز قریبیان کلید خورد

ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم به وقت شام با فیلم جدیدی به سینماها می آید. فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا بعد از به وقت شام و بادیگارد با حضور بازیگر معروف وارد مرحله پیش تولید شد.

خروج فیلم جدید حاتمی کیا کارگردان مشهور سینما و تلویزیون است که چند روز پیش با اتمام نگارش فیلمنامه وارد مرحله پیش تولید شد.

فیلم جدید حاتمی کیا پایان قهر فرامرز قریبیان با سینما

پیش تولید فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا از چند روز گذشته آغاز شد و فرامرز قریبیان به عنوان اولین بازیگر این فیلم سینمایی معرفی شد.

فرامرز قریبان

اولین همکاری فرامرز قریبان و ابراهیم حاتمی کیا در فیلم خروج

فرامرز قریبیان در اولین تجربه همکاری با ابراهیم حاتمی کیا جلوی دوربین فیلم سینمایی خروج خواهد رفت و بعد از چند سال دوری از سینما با خروج به سینماها بازمیگردد.

ابراهیم حاتمی کیا

خروج فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا

فیلم چهارشنبه خون به پا می شود آخرین بازی فرامرز قریبیان در سینما بود و بعد از این فیلم این هنرمند پیشکسوت کشورمان به صورت غیررسمی از دنیای بازیگری خداحافظی کرد اما به نظر میرسد فیلم جدید حاتمی کیا توانست نظر مثبت آقای بازیگر را جلب کند.

ماجرای خداحافظی غیررسمی فرامرز قریبیان چه بود

خردادماه سال گذشته بود که سام قریبیان پسر فرامرز قریبیان با انتشار پستی درباره خداحافظی غیررسمی پدرش توضیح داد و نوشت :ایشون دائم به من میگن از زمانی که سینما رو بوسیدن و گذاشتن کنار ( ٤ سالی میشه که غیر رسمی خداحافظی کردن) احساس آرامش و راحتی میکنن و اعصابشون راحت تره. چقدر بده که بعد از ٥٣ سال زحمت، آدم همچین حسی بهش دست بده که اگه حرفه مورد علاقه اش رو ترک کنه، برای آرامشش بهتره! به امید آشتی ایشون با سینما.

فرامرز قریبان

فرامرز قریبان در فیلم چهارشنبه خون به پا میشود

سریال تکیه بر باد در سال 91 آخرین سریال تلویزیونی فرامرز قریبیان بود و فیلم سینمایی چهارشنبه خون به پا میشود در سال 93 آخرین کار سینمایی آقای بازیگر بود.

فرامرز قریبان

افسانه پاکرو و فرامرز قریبان در سریال تکیه بر باد

فرامرز قریبیان فعالیت سینمای اش را با دستیاری کارگردان و ایفای نقش کوتاهی در فیلم بیگانه بیا ساخته مسعود کیمیایی در سال 1347 آغاز کرد و در سال 1351 بار دیگر در فیلمی از مسعود کیمیایی به نام خاک بازی کرد و بازی درخشانش در فیلم گوزنها نام او را سر زبان ها انداخت.

فرامرز قریبیان یکی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون است که تابحال سه بار برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشنواره فیلم فجر شده است.

فیلم جدید حاتمی کیا پایان خداحافظی فرامرز قریبیان با سینما

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
منبع : صفحه سازمان اوج / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
زهره علیمیرزائی1396-01-13
از اقوام و طرفداران جدی فرامرز قریبیان هستم شخصیت جدی و با وقار ایشان را میستایم...باعث افتخار و سربلندی فامیلشان هستند...عمرشان با عزت و در پناه ایزد همیشه سلامت باشن..
42
وبگردی