مریلا زارعی
اولین آنونس رسمی فیلم ایده اصلی با بازی مریلا زارعی، پژمان جمشیدی و بهرام رادان رونمایی شد.

زمان اکران فیلم ایده اصلی و رونمایی از آنونس این فیلم

فیلم ایده اصلی به کارگردانی و تهیه کنندگی آزیتا موگویی با حضور ستاره های سرشناس سینما و تلویزیون اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد .

این ساخته جدید آزیتا موگویی بعد از حضور در چندین جشنواره جهانی به اکران در سینماهای کشور نزدیک شد و در آستانه اکران از اولین آنونس رسمی این فیلم رونمایی شد.

اولین آنونس رسمی فیلم ایده اصلی رونمایی شد

محمد واحد سازنده اولین آنونس رسمی فیلم ایده اصلی از آنونس این فیلم رونمایی کرد و درباره داستان و بازیگران این ساخته آزیتا موگویی صحبت کرد.

فیلم ایده اصلی

اکران فیلم ایده اصلی با پژمان جمشیدی ، مریلا زارعی و هانیه توسلی

محمد واحد با انتشار این آنونس از فیلم ایده اصلی نوشت :رونمایی از آنونس ایـده اصلـی، اکران از اواخر تیرماه.

آنونس فیلم سینمایی ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی رونمایی شد. این فیلم پر بازیگر که در چهار کشور ایران، قبرس جنوبی، اسپانیا و کانادا فیلم برداری شد، از اواخر تیر ماه در سینماهای کشور اکران می شود.

پژمان جمشیدی و مریلا زارعی

پژمان جمشیدی و مریلا زارعی در فیلم ایده اصلی

قصه این فیلم مربوط به فساد مالی و پشت پرده مناقصات بین المللی و بزرگ در سطح کشور است و در خلاصه داستان آن آمده است :ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند. شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند و همین موضوع آغاز ماجراهایی تازه در این فیلم سینمایی است.

هانیه توسلی و مریلا زارعی

نقش متفاوت هانیه توسلی و مریلا زارعی در فیلم ایده اصلی

بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی ، مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر به همراه بازیگران اروپایی:مانوس گاوراس، آندریا ماچالکیدو، ایرنا مانژوسوا، واروارا لامو، آندریاس کریستودولو در فیلم ایده اصلی به ایفای نقش پرداخته اند.

بهرام رادان

بازی بهرام رادان در فیلم ایده اصلی

مریلا زارعی با فیلم ایده اصلی به سینماها می آید+رونمایی از آنونس

2.311
این مطلب مفید بود ؟56
وبگردی